bursadan katılanlar...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar Bursa..
Burak 2 gündür Trakya daydım Bandırma -Çanakkale-Tekirdağ...ve aynı güzergahtan geri döndüm...Bizim dosya tıkır tıkır çalışıyor..haberin olsun bu arada Bursa içinide test ettim canavar gibi tüm noktalar var... :D Bursa + Yolboyu Hiç bir noktayı atlamadı..
Dönüşte Tolgaya uğradım kendisiyle tanışma imkanımız oldu..İlgine teşekkürler Tolga...

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar Bursa..
Burak 2 gündür Trakya daydım Bandırma -Çanakkale-Tekirdağ...ve aynı güzergahtan geri döndüm...Bizim dosya tıkır tıkır çalışıyor..haberin olsun bu arada Bursa içinide test ettim canavar gibi tüm noktalar var... :D Bursa + Yolboyu Hiç bir noktayı atlamadı..
Dönüşte Tolgaya uğradım kendisiyle tanışma imkanımız oldu..İlgine teşekkürler Tolga...
estağfurullah abi de yardımcı olamadım ama en yakın zamanda çözücem o işi:D ama çay-kahve içmeye ayrıyetten beklerim....

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah abi de yardımcı olamadım ama en yakın zamanda çözücem o işi:D ama çay-kahve içmeye ayrıyetten beklerim....

Sağol dost.. ne demek güleryüzün yetti bize..
Epey bir yoldan geldik..Birde o kadar adamla birlikte içeri girmek istemedim...Telefonumda bir susmadı iki muhabbet edemedim seninle bir dahaki sefere inşallah...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İyi akşamlar Bursa..
ıyı akşamlar beyler :)
tolganın fıngıdı meşhurdur abı fındık yedıırtmedımı sana ılgılen yavrum buyuklerınle :D:D

tamam abı bana gönderdıgın dosyada dımı bu dedıgın olay :D:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ıyı geceler pıyansıt abım su bmv sat gözume gözume sokuyosun doktor enısteye soyle takas yapalım benım kının ustune para alırım hahahah :D:D