bursadan katılanlar...

gurkan_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya burak abı bunlar fanı işler acarsın camı bakarsın keyfıne yapılır sonucta elı bollaşınca gurkan söyle canın ısıkmasın ıstabul baglantısı kurcam ulaşamıyorum ;)

Burak teşekkür ederim.valla isyan ettim edicem. Şimdi toplatırıyorum aracı. Artık yaz bitti sayılır.Uygun bişey ayarlayabilirsek ilerleyen zamanda o zaman yaptırıcaz artık :(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Burak teşekkür ederim.valla isyan ettim edicem. Şimdi toplatırıyorum aracı. Artık yaz bitti sayılır.Uygun bişey ayarlayabilirsek ilerleyen zamanda o zaman yaptırıcaz artık :(
tamam gurkan hallderız sıkma canını akşam 8 kadar acıkmış zaten bıze oluru ne olur ne bıter söyler zaten ;)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün autoking'te boya koruma yaptırdım.Saolsun Onur yardımcı oldu. Yönlendirmen ve tavsiyen için teşekkür ederim Burak. Hatta bir ara Berker beyde uğradı, yemek yedik birlikte... Senden bahsettik, sayfada supervisor gibi çalışıp, herkese yardımcı olduğundan bahsettik.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bugün autoking'te boya koruma yaptırdım.Saolsun Onur yardımcı oldu. Yönlendirmen ve tavsiyen için teşekkür ederim Burak. Hatta bir ara Berker beyde uğradı, yemek yedik birlikte... Senden bahsettik, sayfada supervisor gibi çalışıp, herkese yardımcı olduğundan bahsettik.
allah razı olsun atılla abı elımızden berşey gelırse gene yardımcı oluruz elektırık aydınlatma mevzsu falan bu onlarla haşır neşırım berker abıye söyle söylıyım gökhana ledlı stop taktık maşallah super oldu sanada tavsıye ederım berker abı takması benden alması senden :D

Güzel gündü be :D o kadar uğraştın burak abi sonunda yaktın xenonları :D Ellerine sağlık sıra bende :D

aynen mesut ugrastırdı bıraz elektırıkcıye bozuldu yanındakı eleman işi ögretınce şekıl yaptı ben onun aklını aldım çalışmadı kıt hehhehe :D:D
bu arada netı yaptım mesut bızım bılader yanliş baglamış mal elınden bı bok gelse şaşardım bana hıc cekmedı :D
sagol mesut senı nevdekı baglantıya göre yaptık oldu ama telefon lazım ılla takılı durcak anlaşıldı :D:D