bursadan katılanlar...

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın Millet :)
Bugün Yılmaz Abinin doğum günüymüş
Doğum günün kutlu olsun Yılmaz Abi. :)

Gunaydın Bursa

Nice yaşlara Yılmaz :good:

günaydın bursa :) Yılmaz abim doğumgünün kutlu olsun :) sabah bi kalktım ne güzel esiyor öyle meğer yağmur yağmış :)

Günyadın arkadaşlar...teşekkürler herkese..aslında pek de kutlanacak bir durum değil beyaw...yaşlanmanın neresi güzel...:) yavaş yavaş yolu yarılmaya başladık...:( ama yinede olgunlaşmak güzel deyip kendimizi avutalım..:)

herkese tekrardan teşekkürler, görüşmek üzere...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aracın klimasında sorun var.bildiğiniz klima tamiri yapan yer varmı
benımde var sorun para elıme gecsın bılgısayarlı komprosyon cıhazına sokturcam kacak yok buyuk ıhtımalle kışın acmadık gazı uctu bıraz tam sogutmuyor;)
50 tl benım arkadasın sayesınde son sıstem cıhazla kontrol edılıp gaz basılıyor eger problem varsa soylenıyor gaz basılmıyor problem gıderılırse kacak vs gıderıldıkten sonra basılıyor gaz ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Günyadın arkadaşlar...teşekkürler herkese..aslında pek de kutlanacak bir durum değil beyaw...yaşlanmanın neresi güzel...:) yavaş yavaş yolu yarılmaya başladık...:( ama yinede olgunlaşmak güzel deyip kendimizi avutalım..:)

herkese tekrardan teşekkürler, görüşmek üzere...
dogum gunun kutlu olsun yılmaz abı nıce senelere ;):)
sorma mesut anam agladı hastahane derken annem bılegınde agrı var kolda uyuşma emg cekılcekmış haftaya salı gunune gun verdı ordam kafam takıldı bu cıhaz ugrastuım butun gun ıstedıgım gıbı olmadı bu cıhazın ust versıyonu aldırıyorum fıyat cok tuzlu en ındırımlı sekılde bu akşam telefon pazarlıgı yaptım hd oldumu fıyat 2 katlıyor rf cıkışı yok dıye bugun canımı sıktı ınternete yazıldım 49 lırada her ay ordan gırcek :eek: