bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
emre sen bilirsin şimdi ben masaya karpuz koydum üzüm koydum bide beyaz peynir koydum bunun yanında bişe eksik yaaa:)
yavrum ben senı sogıtıyım ya ayıpsın :kop::kop:
trakyadan yeni döndüm, gelirken getirdim, hafif kristalleşmiş halde şuan karşımda duruyor o dediğinden..:)
abı hoşgeldın haberdar dar edıyoruz herkesı hatta burak o işlere bakıyor zaten kopma bızden afıyett olsun görusuruz abı :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
slm bursa...kusura bakmayın uzun zmandır koptum netten...işler yoğun, e tabi en önemlisi de kızım agu agu deyip kahkahalar atmaya başladı başından ayrılıpta nete girmeye açıkçası pek fırsatım olmuyor...anca banka, fatura işleri için nete ayda birkaç kez oturabiliyorum..:)) ama kısmetse laptop almayı düşünüyorum ozaman belki daha sık görüşürüz..:)) sayfalar baya dolmuş o yüzden geriye dönük muhabbetleri pek inceleyemedim,

ama en çok 4.temmuz buluşmasını kaçırdığıma üzüldüm...o gün edirnedeydim, işyerinde mesai arkadaşımın düğünü için cumartesiden gittim, düğünde piyanistliği de ben yaptım...inşallah başka buluşmalarda görüşmek üzere...netten takip etmekte zorlanabilirim laptop alana kadar,:) ama saolsun dostlar sms ile beni haberdar etmeye devam ederlerse katılmaya çalışırım organizasyonlara..;)

haykam görüşmek üzere bursa, salıcakla kalın...

Ben bi şekilde haber veririm abi. :)

yanlız gazlıydı neden yazmıyorlar gazinı söktuler herhalde :D

a.s hoşgeldın ;)

Plakada değişmiş. 16 Plakayla satıyolardı.