bursadan katılanlar...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
hadi iyi geceler.

Burak Wifi'liyi al o zaman girersin nete:) 3G olayı gereksiz. Ne diye para vereceksin bi de faturaya. Zaten kol gibi geçiriyolar:)

Burak 2:) Olm sabahın 8 buçuğunda daha horozlar ötmeden fotoğraf çekeceğim. Çok istersen gel sen çek benim yerime:):)

Ohaa,süpermiş. Bende sabahın 8.30'unda sınava giricem abi. Gel sen gir benim yerime.

Ne fotoğrafı çekilcek ? :D NÜ? :p:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hadi iyi geceler.

Burak Wifi'liyi al o zaman girersin nete:) 3G olayı gereksiz. Ne diye para vereceksin bi de faturaya. Zaten kol gibi geçiriyolar:)

Burak 2:) Olm sabahın 8 buçuğunda daha horozlar ötmeden fotoğraf çekeceğim. Çok istersen gel sen çek benim yerime:):)
sen 8 ben 6,30 kalkıyorum napcaz :D

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bende kaçar. Hadi Cümleten iyi geceler. Allah kolaylık versin herkese yarın yoğun bir gün herkes için anladığım kadarıyla...

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wifili al dıyosun yani sercanda var baglanıyor makına nete ne wıfıgı var ne 3 g duz modelı bıle baglanıyor oparatör ustunden :)
kafam karıstı gene yuru yat :D
wifi olunca operatörle işin olmuyo direk kablosuz modemle internete bağlanıyosun nerde modem buldun yapış hesabı oluyo :D beleşşş....

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Nü olsa yatmam olm:) Bizim tanıdığın aracı var satacakmış. Gel bi çek dedi, onu çekecem. Sabah sabah da nasıl çekerim bilmiyorum:)

Ne sınavın var bakiim?

:D Çek gitsin abi.

Grafik Animasyon sınavı var. Benim kendi anlattığım ders okulda. :D Çalışıyorum hâlâ. :D Kötü almamam lazım. :D