bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
burak double din değil teybi değiştirince bütün direksiyon kumandası iptal olacak sadece hoparlörleri değiştirsek işe yaramaz mı? bilemedim şimdi ben :)
orjınal teyıplerın cıkışları gucsuz oluyor kardeşım ama teyıp mıd takım anfı şart dıreksıyon kumanda ıptal olmaz mokıa nıcklı cengız abıyle ırtıbata gecersın o halleder fıorınoda duble dın tarzındamı teyıpler yoksa standart teyıp ölcusundemı

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
duble dın olmaz normal teyıp boyuntundaymiş sonu 00 bıten pıoneer dıreksıyon kumanda uyumlu wr ckışı mp3 calar al bırde konsola teyıbe göre cevreve oldumu tamamdır ses nasıl degışecek hoperlörler degışmeden hıssedıceksın ama oda bır anlık sese alışınca mıd takım anfı gırışırsın ılerde:D
2009-fiorino-MPV_4.jpg

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gunaydın burak abı arabanın ustunde calişiyorlarmış öglen bıtecek kısmetse haber beklıyorum ınsallah olur da bı aksılık cıkmaz
Çıkmaz çıkmaz rahat ol..Güzel haberlerini bekliyoruz..Zaten sinyal kolunuda sahibindene koymuşsun geri dönüşü yok artık.. :D

Bu arada C.C. nin göstergede yeri varsa onunda ampülünü taktır tam olsun..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Çıkmaz çıkmaz rahat ol..Güzel haberlerini bekliyoruz..Zaten sinyal kolunuda sahibindene koymuşsun geri dönüşü yok artık.. :D

Bu arada C.C. nin göstergede yeri varsa onunda ampülünü taktır tam olsun..
ampul yeri var abı bı olsunda o benım işim cengız abıyle ve ethem abıyle yardım alcam ben yapcam onuda
ınsallah abı ya olsun artık :)

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler bursa baya bi aktifsiniz bakıyorum da burak kapı eşiklerine astra yazısı istersen ledli alalım sana da 50 tl
astra1mo.jpg

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cruese control problemı cıktı olmuyor galıba yapamadılar servıse gıdıyorum göruşmek uzere:)