bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam herkese,iyi pazarlar

Emre Bey, dün akşam üstü setbaşında yanımda geçtin görmedin :) yanında bir hatun vardı ben de ses etmedim :) Nasuhpaşa hamamının yanından aşağı geliyordun, siyah bir mercedes geçti o ara , kenara çekildiniz :) biz de hatun ve oglanla gezmeye çıkmıştık :)

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo berker abi sen her bizi gördünde böyle reklam edersen yandık :) dimi emre kardeşim:):) abi şaka hee alınma sakın..

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Selam herkese,iyi pazarlar

Emre Bey, dün akşam üstü setbaşında yanımda geçtin görmedin :) yanında bir hatun vardı ben de ses etmedim :) Nasuhpaşa hamamının yanından aşağı geliyordun, siyah bir mercedes geçti o ara , kenara çekildiniz :) biz de hatun ve oglanla gezmeye çıkmıştık :)

Abi seni nasıl görmem ben ya dicem de akşam üstü diosun :D Kavga etmiştim sinirlerim bozuktu ondandır herhalde :) Hatırladım ama hiç görmedim sizi :eek:

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
oo berker abi sen her bizi gördünde böyle reklam edersen yandık :) dimi emre kardeşim:):) abi şaka hee alınma sakın..

Yandık ki ne yandık hemde :p Daha yeni uyandım :D Bizimkiler hazılık yapmış sanırım kent ormanı yolu gözüküyor bize :eek: Kalabalıktır diyorum anlamıyorlar beni bu saatten sonra gidilmez ki sabahtan gitmek lazım :D

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
en yakın orası yormasınlar şimdi beni bişey yapcak halim yok zaten :D