bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kızmıyorum beyler, işin espri tarafı, bizde diger iller gibi güzel bir buluşma yapalım, yeni bir görüşme kaynaşma ortamı yaratalım diyorum sadece, buluşma işin bahane kısmı gönüller bir olsun.Yılmaz sende katıl dostum, görüşemedik ne zamandır, evlilik nasıl gidiyor ?

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net ULUDAĞ^a Geliomuş Listeye Adımı Yazdım Ama ßaßamla Konuşmam lazım İnşallah İzin Verir... ;)

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berker abi ben bayramda yokum burda.. bayramlaşma gibi bişe olursa ben gelemem yani o yüzden sesim çıkmıyo yoksa şimdiye kdr bütün organizasyonlarda bi tek ben wardım.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya nasıl iş anlamadım.. sizi bıraktım dönerken baktım inmiş hawa kalmamış nerdeyse.. gittim petrolde hawa wurdum.. sonra gittim gece 1 de açık lastikçi buldum adamı yatağından kaldırdım baktı adam yok bunda bişe dedi..şimdi aşşa indim baktım inmemiş.. nası iner lastik böyle durduk yere :S

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kızmıyorum beyler, işin espri tarafı, bizde diger iller gibi güzel bir buluşma yapalım, yeni bir görüşme kaynaşma ortamı yaratalım diyorum sadece, buluşma işin bahane kısmı gönüller bir olsun.Yılmaz sende katıl dostum, görüşemedik ne zamandır, evlilik nasıl gidiyor ?

evet Berker bayadır görüşemiyoruz kısmetse bende gelicem buluşmaya şimdilik bi plan yok takvime kaydettim hem bayramı hem uludağ buluşmasını bakalım kısmet nasip...

bizim işler baya durgun bu ara otomotiv çöktü düğün sezonu bitti kara kara düşünüyorum napalım diye...şimdilik bayramı bekliyorum belki bayramdan sonra işler biraz açılır...evlilik iyi gidiyor çok şükür...herşey yolunda...sende durumlar nasıl amca oldukmu olucazmı..;)..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet Berker bayadır görüşemiyoruz kısmetse bende gelicem buluşmaya şimdilik bi plan yok takvime kaydettim hem bayramı hem uludağ buluşmasını bakalım kısmet nasip...

bizim işler baya durgun bu ara otomotiv çöktü düğün sezonu bitti kara kara düşünüyorum napalım diye...şimdilik bayramı bekliyorum belki bayramdan sonra işler biraz açılır...evlilik iyi gidiyor çok şükür...herşey yolunda...sende durumlar nasıl amca oldukmu olucazmı..;)..

Yılmazcım, kısmet olursa 1,5-2 ay sonra amca olucaksın :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berker abi ben bayramda yokum burda.. bayramlaşma gibi bişe olursa ben gelemem yani o yüzden sesim çıkmıyo yoksa şimdiye kdr bütün organizasyonlarda bi tek ben wardım.

Zaten kısmet olursa buluşma, bayramdan sonraki haftasonu (pazar) olur muhtemelen burada olursan ne ala, olamassan da canın sagolsun

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 yanak lastikle arabada 4 kişi yanlarsan o lastik iner ben sölediğimde bana sarhoşsun sen diyordun kardeşim hatırladınmı bişey sölüyorsak dinle biraz..