bursadan katılanlar...

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)
Dokunmatik ekranlı telefonları da sevemedim gitti
Gecen gun sehrekustunde elime bir brosur tutusturdular, TÜRK MALI platinium diye bir marka, bütün meshur modellerin çakmasını yapmışlar, Iphone 4 bile var :) bu markayı bilen duyan varmı,çin malı çakma almaktansa TÜRK MALI nı tercih mi etmek lazım

Gerçi çin malı çakma almayı düşündüğümden değil de markayı size sorayım dedim

Samsung Gt-B7320 omnia pro var berker abi satıyorum sana yaparım bi güzellik düşünürsen.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...emiz-garantili-b7320-omnia-pro-30123098/detay

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
günaydınnnn bursaaaaa burakım nabusun??bursaya geldim en sonnda görüşelim uygun zamanda....
ıyıyım gökhan senı sormalı hoşgeldın ben almak ısterdım e72 butcem kısıtlı gokhan elımde telefon var satsam anca peşın o kadar verebılırım ılk etap bakalım görkem ıstıyor e 72 dusunuyor ben sana haber vercem ;)

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyıyım gökhan senı sormalı hoşgeldın ben almak ısterdım e72 butcem kısıtlı gokhan elımde telefon var satsam anca peşın o kadar verebılırım ılk etap bakalım görkem ıstıyor e 72 dusunuyor ben sana haber vercem ;)
hacı zaten telefon 0 gbı eger telefonda bı arıza fılan olsa zaten ben satmam...kutusu.kullanım kılavuzu.faturası....ilk alındgı gbı duruyooo

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Blackberry Bold 9000 tavsiye ederim Berker abi.

E72 bizim arkadaşta var,oda oldukça memnun..