bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aga valla cok guzeldı bee onlar cokta yakısır arabaya senn olsa param sewabına hemen alcam sana ama işte :cry::cry:
neyse kanka fener kırızde gs transfer kırızınde baktım olmuyor böyle ben transferı patlattım opc konsol + navı :D
yakında takıma katılcaklar takıcam arabaya nasıpse :)
ben senı bılıyom yavrum işin espırısı ;)

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 Eylül den itibaren MOBESE ler devrede

MOBESE için geri sayım başladı. Sistem, 7 Eylül`de devreye girecek. Bursa`da şehrin ana caddelerine yerleştirilen 367 MOBESE kamerası, suçun önlenmesi ve suçlunun yakalanmasında büyük rol oynayacak. Asayiş olayların önlenmesinin yanı sıra MOBESE, trafikte terör estiren sürücülerin de korkulu rüyası olacak.
Kural ihlali yapanlar, kameralara yakalanmamak için şimdiden kendilerine çeki düzen vermeye başladı bile. Bu kişiler, kameraların olduğu güzergahlardan geçerken pür dikkat kesiliyor.
Yaklaşık iki hafta sonra devreye girecek MOBESE sürücülere kurallara uyma alışkanlığı kazandırırken, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin yükü de biraz olsun azalacak.
HIZ KAMERALARI
Uludağ Üniversitesi Köprüsü ile Küçük Sanayi Kavşağı arası, Mudanya yolu Bademli kavşağı öncesi, Esentepe ile Emek kavşağı arası, Çamlıca kavşağı ile Beşevler, BUSKİ ile Botanik arası, Gençosman ile Beşyol kavşağı, Ataevler metro ile Kaçak Sanayi Kavşağı ve Otosansit ile Erikli kavşağı arası.
KIRMIZI IŞIK KAMERALARI
Mudanya yolu Geçit kavşağı, Orhaneli yolu Beşevler kavşağı, Zübeydehanım kavşağı, Real kavşağı, Millet mahallesi kavşağı, Gürsu ve Tofaş kavşakları

alıntıdır: Olay Gazetesi : http://www.olay.com.tr/Sayfa.php?Git=Haber&id=45916

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesuuttttttt kardes bugun çorluda seat ıbıza cupra gordum daha yenı almıs arabayı beyaz cok guzeldı:D 1.4 180 beygır felaket uzuyodu alet baktım fıyatlara 46.000 tlye alabılıyosun....alayaım mı sanada bı tane :D:D::D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
MOBESE için geri sayım başladı. Sistem, 7 Eylül`de devreye girecek. Bursa`da şehrin ana caddelerine yerleştirilen 367 MOBESE kamerası, suçun önlenmesi ve suçlunun yakalanmasında büyük rol oynayacak. Asayiş olayların önlenmesinin yanı sıra MOBESE, trafikte terör estiren sürücülerin de korkulu rüyası olacak.
Kural ihlali yapanlar, kameralara yakalanmamak için şimdiden kendilerine çeki düzen vermeye başladı bile. Bu kişiler, kameraların olduğu güzergahlardan geçerken pür dikkat kesiliyor.
Yaklaşık iki hafta sonra devreye girecek MOBESE sürücülere kurallara uyma alışkanlığı kazandırırken, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin yükü de biraz olsun azalacak.
HIZ KAMERALARI
Uludağ Üniversitesi Köprüsü ile Küçük Sanayi Kavşağı arası, Mudanya yolu Bademli kavşağı öncesi, Esentepe ile Emek kavşağı arası, Çamlıca kavşağı ile Beşevler, BUSKİ ile Botanik arası, Gençosman ile Beşyol kavşağı, Ataevler metro ile Kaçak Sanayi Kavşağı ve Otosansit ile Erikli kavşağı arası.
KIRMIZI IŞIK KAMERALARI
Mudanya yolu Geçit kavşağı, Orhaneli yolu Beşevler kavşağı, Zübeydehanım kavşağı, Real kavşağı, Millet mahallesi kavşağı, Gürsu ve Tofaş kavşakları

alıntıdır: Olay Gazetesi : http://www.olay.com.tr/Sayfa.php?Git=Haber&id=45916
70 km ıle gıdecez 90 olsa neyse ya bu kadar zulum olurmu munıbusler arkana yapıstırmı %1500 ceza yerız :(