Bursa da Opel Özel Servis Tavsiyesi...

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 1.3 2012 dizel aracımın 30.000 geldi.Bursa da ikamet ediyorum.Tavsiye edebileceğiniz özel servis var mı ?
Neskar 680 - 720 Tl arasında fiyat verdi.Yuh dedim :) Bir kaç firmadan fiyat aldım 300 - 350 olarak fiyatlar değişiyor.

Aracın garantisi bitmiş durumda

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bursa da Opel Özel Servis Tavsiyesi...

danger link' Alıntı:
Merhabalar, 1.3 2012 dizel aracımın 30.000 geldi.Bursa da ikamet ediyorum.Tavsiye edebileceğiniz özel servis var mı ?
Neskar 680 - 720 Tl arasında fiyat verdi.Yuh dedim :) Bir kaç firmadan fiyat aldım 300 - 350 olarak fiyatlar değişiyor.

diğer firmalar nasıl 300 - 350 verdiler anlayamadım j kasa 2013 aracım var 1.3cdti 15 bin ve 30 bin için en düşük 475tl fiyat alabildim ama size verdikleri fiyat oldukça yüksek başka firmada şunu aldım diye tehditkar bir yol izlemeniz fiyatı indirecektir. ayrıca aracı o bayiden aldıysanız da muhakkak belirtin

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
diğer firmalar nasıl 300 - 350 verdiler anlayamadım j kasa 2013 aracım var 1.3cdti 15 bin ve 30 bin için en düşük 475tl fiyat alabildim ama size verdikleri fiyat oldukça yüksek başka firmada şunu aldım diye tehditkar bir yol izlemeniz fiyatı indirecektir. ayrıca aracı o bayiden aldıysanız da muhakkak belirtin

Özel servislerden aldığım fiyat aralıkları 300 - 350 arasında. Yetkili servis değil biraz önce Bosch Car Service den 425 lira fiyat aldım mesela.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınızın garantisi devam ediyorsa Opel Yetkili Servislerini zorlayın derim

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosch servise sorabilirsiniz parçaları alırsam işçilik ne kadar diye. Bana Muğlada 50 liraya yaparız demişlerdi.
Fakat Bosch servislerin hepsi de Opel de pek iyi anlamıyor. Bazısı Ford ağırlıklı çalışıyor.
Parçaları temin edin sonra mutlaka biryerde denk gelir yaptırırsınız.

ygtylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu takipteyim banada 775 tl fiyat verdi yetkili servis 1.4 insignia 30bin bakimi icin,aracin garantiside bitti,servisten neler degistigine dair listeyi aldim bende orjinal parcalari kendim alip bi ozel serviste yaptirma taraftariyim,buji ve filtreler degiscek sizce ne kadar iscilik oderim?

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ygtylmz link' Alıntı:
Konuyu takipteyim banada 775 tl fiyat verdi yetkili servis 1.4 insignia 30bin bakimi icin,aracin garantiside bitti,servisten neler degistigine dair listeyi aldim bende orjinal parcalari kendim alip bi ozel serviste yaptirma taraftariyim,buji ve filtreler degiscek sizce ne kadar iscilik oderim?
50 liraya yaparlar. Daha az alan bile olur.

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bakım için gerekli malzemeleri alıp özel serviste yaptırmaya karar verdim.Yağ konusunda kararsızım.
Mobil 1 mi Castrol yağ mı ?

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger link' Alıntı:
Bakım için gerekli malzemeleri alıp özel serviste yaptırmaya karar verdim.Yağ konusunda kararsızım.
Mobil 1 mi Castrol yağ mı ?
Mobil1

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:

Neden :)

Castrol Magnatec güzel diyorlar ama aradaki fark ne bilmiyorum bende