Burnumdan getiren Elektrik Kesintisi

skaterext

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba büyüklerim ve küçüklerim diye söze başlayayım :) öncelikle prolemim çok can sıkıcıı, tabiki çözümsüz değildir ama çözene kadar arabayı sıfırlayacağım bu gidişle . şimdi arabamın bazı parçaları değişti ama sorun daha önce vardı , belki parçalar değişince gider diye bekledim değişen birşey olmadı. arabamın triger kayışı - ateşleme bobini - bujileri - buji kablosu ve akü sıfır değişti. arabamın çalışması gayet iyi. arabamın modeli 1998 model opel tigra . aracım benzinde veya lpg de hic farketmiyor kafasına göre stop ediyor. veya stop edecek gibi olup geri devam ediyor. fakat araba stop edrken röle sesi geliyor sag tarafdan çıt diyor ve araba duruyor. o anda lpg ısıklarıda sonuyor mesela. yani resmen arabada birisi tüm elektriği kapatıp açıyor gibi. dedim temas eden kablomu var diye kendimce baktım birşey göremedim. forumlarda okudugum kadarıyla olası problemler arasında kontak anahtarı termigi ve şarj dinamosunun konjektörü yapabilir dendi onları sıfır aldım taktırmadım daha gerçi. bazıları şase diyor bazıları krank devir sensörü bazıları beyin diyor. zaten onlarıda değiştirsem iyice sıfırlıcaz arabayı. sizlere sorum ustaya goturmeden önce kendim kontrol edebileceğim seçenekler varmıdır. yarın oto elektrikçiye götürücem zaten bakalım ne çıkıcak. sonucu mutlaka yazarım burayada

hgorele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda yaşıyor isen avrupa yakasında küçükköy sanko sanayide opelden anlayan memnun kaldıgım bir elektirikçi var tavsiye ederim

cradances

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başıma benzer olay geldi. ne yazıkki krank devir sensörü. 140 da 5000 devirde giderken bile elektrik gidip geliyordu. yan sanayi sakın alma arıza ondansa. çok önemli bir sensör.