Burasi Cok Seviyeli Bir Forum

Sabit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba

Ben araniza yeni katildim eger opel araba almasaydim yinede sizleri taniyamazdim forumu bir aydir takip ediyorum benim pek bilgim olmadigi icin paylasim yapamiyorum ancak sizin yazdiginiz bilgilerden cok faydalandim forumunuz cok seviyeli ve saygili surekli takip ediyorum acilan konular verilen cevaplar o kadar seviyeli ve saygiliki hayran kaldim bir kac foruma daha uyeyim tabii araba uzerine degil baska paylasim icin olan forumlar her neyse forum forumdur konusu ne olursa olsun o diger forumlarda saygisizlik diz boyu ama sizler bir kardes gibi paylasim yapiyorsunuz
Soylemeden edemedim herkese iyi forumlar.:cool:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Buranın en büyük özelliklerinden biri karşılıklı hoşgörü ara ara burada konular da ateşlenir ama arkadaşlarımızın iyi niyetlerine sığınarak bazen konuları kırıcı olmadan kapadığımız da olmuyor değil.

Ben eski bir üye sayılmam ama buradan arkadaşlarımdan çok yardım aldım. Almaya da devam ediyorum.

Sağ olsun arkadaşlardan biri telefon bataryası yolladı :D

Bir arkadaşımız engelli aracım için çıkarma yaptırdı :D

Bir diğer arkadaşımız çizik filan gideren süngerden yolladı :D

Bazı ürünlerde direk alayım diye dalmadan önce bir konu açarım arkadaşların fikirlerini alırım bunca zaman da sağ olsunlar fikirleri her zaman kararlarım da etkili oldu.

Umarım her zaman da böyle olmaya devam ederiz. ;)

Sabit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sahsen forumdan cok faydalandim Allah forumu acanlardan razi olsun

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz,keyifli forumlar:)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ben fazla faal değilim forumda, yoksa forumdaki en saldırgan en hoşgörüsüz, en sivri yorumları atan kişi olarak forumu bu kadar güzel görmenize taş koyabilirdim :p Şaka bir yana ben de doğruyu savunurken kantarın topuzunu kaçırdığımdan sivriliyorum, yoksa kötü niyet taşıyan fazla insan barındırmaz forum, iyi ki opelciyim diyelim ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben burda buyudum:D burda tanıdklarım artık sıte ısını gectı bıssuru abım kardesım dostum var:))) ıyıkı var yanı:D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ben fazla faal değilim forumda, yoksa forumdaki en saldırgan en hoşgörüsüz, en sivri yorumları atan kişi olarak forumu bu kadar güzel görmenize taş koyabilirdim :p Şaka bir yana ben de doğruyu savunurken kantarın topuzunu kaçırdığımdan sivriliyorum, yoksa kötü niyet taşıyan fazla insan barındırmaz forum, iyi ki opelciyim diyelim ;)

mert sivrilme yine :) bak banlarım :sopa:

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ahh opelim.net Sayende arabanın sökülmedik cıvatası, sıyrılmadık kablosu kalmadı.
Sermaye olsa, şu forumdaki ustalar ve bizim gibi hevesli acemiler birleşip Opel'e rakip araba üretiriz be :yahoo: