bunu yapmayın

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söktugun fişleri kontrol et manıfoltun uzerındekı sensore bak tam takılımı yerıne

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki tane fiş söktüm. biri motora bakınca solda. yanında da bir tane telefon kablosu gibi bir şey var. demir bir yere takılıyor. sanırım şase gibi bir şey tam anlamadım. onunla birlikte olan bir soket onu çıkardım. bir de sağ tarafta bir soket var onu çıkarmıştım. ama aşağı inince bir daha bakıcam doğru takmışmıyım diye. sence çok büyük bir hata var mıdır? oğlum iyileşir mi?

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın galiba oraya da açsam forumda kirlilik yaratmış olur muyum. yoksa modlardan birine rica etsek oraya taşırlar mı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Neyse olan olmuş artık, Allahtan bu tür arızaların çaresi var ama bana kalırsa asıl sorunun Çankırı'da dizel Vectra'dan anlayan usta var mı?

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis yok ancak ısuzu yetkili servisi var. sanırım dizel motorları aynı. acil bir durum olduğu zaman onlara götürüyorum. gerisini ayda bir kez gittiğim ankaradaki yetkili servis hallediyor.

valla burada yapılanlara o kadar özendim ki bir de ben yapayım dedim. servisteki insanların aracıma duygusuzca davranmaları canımı sıkıyor çünkü. benim o canlı bir şey gibi.:)