bunu görüpte yemek isteyen var mı oy oyoyoy :S

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki konunun amacı nedir.Eğlence mi,Bilgilendirme mi,uyarı mı,kınama mı,şikayet mi,sitem mi,teknik destek almak mı?Bir diğer anlamsız konu.Kusura bakmasın kimse sitem edeceğim birazcık.Dışarıdan misafir olarak opelim.neti ziyaret eden bir kullanıcı olsam şaşkınlık içinde kalırım.Sadece konu kirliliği olarak görüyorum.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=65284&page=2

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar uzatmaya gerek yoktu bence forumda bu sık konular çok olduğu için paylaşmak istedim. Eğer kötü bir durum varsa admin arkadaşlar kapatabilir.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun gerekliliğine bir sözüm yok ama vejetaryan biri olarak şunu diyorum olsada yemem olmasada yemem :)

ege_kip

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Off bakınca bıle duvara tırmanasım gelıyor 2.fotoğraftan sonra kendımı kaybettım :D:D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi ya kitlenmemiş :D

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki konunun amacı nedir.Eğlence mi,Bilgilendirme mi,uyarı mı,kınama mı,şikayet mi,sitem mi,teknik destek almak mı?Bir diğer anlamsız konu.Kusura bakmasın kimse sitem edeceğim birazcık.Dışarıdan misafir olarak opelim.neti ziyaret eden bir kullanıcı olsam şaşkınlık içinde kalırım.Sadece konu kirliliği olarak görüyorum.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=65284&page=2

Laf lafı açıyor arkadaşım, stres yapma. Dışardan gelecekler "way adiler, biz burda egr derdindeyiz adamlar arkada baklava hüpletiyo" demez korkma. Canın çektiyse alalım 1 kilo, stresi düşürür ;)