Bukadarina soygun derler!!!!!!!

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde bi vatandaş tüketici hakem heyeti aracılığı ile sabit ücret için açtığı davayı kazanmış. yanlız her abone tek tek dava açmak zorundaymış.

ilgili haberin linkini veriyorum

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=184073

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat ettim de sandıkta görüşelim yazanlar var abi yeni gelende aynısını yapacak bunlarda bu şartlar altın da ben oyumu hep boş kullanıyorum...yada geçersiz yapmaya çalışıyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dikkat ettim de sandıkta görüşelim yazanlar var abi yeni gelende aynısını yapacak bunlarda bu şartlar altın da ben oyumu hep boş kullanıyorum...yada geçersiz yapmaya çalışıyorum...

Vatandaşlarımızın yaptığı en büyük hata. Bu şekilde oy kullanmak olmadık kişilerin, olmadık partilerin iktidara gelmesine istemeden de olsa yardım etmekten öte bir şey değildir. Bu tür oylar her zaman iktidar partisine oy vermekle eşdeğerdir. Daha sonra hükümetin yaptıklarını beğenmeyip "ben nasıl olsa oy vermedim benim vicdanım rahat" deyip kenara çekilme hakkımız olmaz. Çünkü o parti iktidara gelirken farkında olmadan yardım ettik. Basit bir konu gibi görünse de aslında bu tür oy kullanmanın sorumluluğu daha fazladır. Bir seçmen olarak oy kullanmalıyız, mücadele vermeliyiz. Kendi adıma örnek vereyim; biz bu şehre yeni taşındığımız için seçmen listesinde adımız yoktu, halen seçmen listesinde Ankara'da görünüyorduk. Uğraşıp didinip seçmen listesine adımızı yazdırdık.