Bujİ Önerİlerİnİz

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2001 model vectra b z16xe aracım için tavsiya edeceğiniz buji varmıdır, aracım hem lpg ve hemde benzinlidir.
Başka yerlerde baktığımda özellikle lityum iridyum özellikli NGK nın lazerline bujilerini tavsiye ediyorlar, konu hakkındaki yorumlarınız rica ediyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Lpg için özel şu ürün lpg için bu ürün sadece hikaye tek tırnak Buji den şaşma bosh yada gm marka yeterli yirmibin km dedimi değiştir.

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Valla iyice kafam karıştı, biri öyle diyor, biri böyle diyor, bi türlü anlamadım gitti..:eek::eek::eek:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Valla iyice kafam karıştı, biri öyle diyor, biri böyle diyor, bi türlü anlamadım gitti..:eek::eek::eek:
Sekiz yıldır lpg li araç kullanıyorum gerek yok ama tek tırnak dedim km de değişim yerinde olur. Çünkü Buji bu km geldiğinde kendinden geçiyor. Böyle şeyleri kafana takma başka ürün de arama ;)

hakandemirel42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tek tırnağıda kullandım çift tırnağıda şu an parçacının tavsiyesiyle kullanıyorum....Bana göre tek tırnak hem performans hem yakıt açısından daha iyi....Tavsiyem tek tırnak gm almandır....

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BOSCH 0242245576 ben kullanıyorum mukemmel bujı

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ucuz olsun derseniz bosch yada gm yada ne marka varsa aracınıza uygunn tek tırnaklı buji alın.iyisi olsun derseniz ngk bosch gibi markaların lpg bujilerinden alın.lpgli araçlar için buji aralığını orjinalden 0.1 mm daha küçüğe ayarlatın ustanıza sentille.. lpgde özellikle düşük devirlerde ateşlemeye faydası olucaktır...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal GM bujileri champion uretiyor oradan araciniza uygun olanini hesapli alabilirsiniz.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi