Bugün subaru ya geçildim..ya siz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asfaltta bazen hızlı giden bi arabanın arkasından gideriz. bazen biz hızlı giderken arkamızdan başkası gelir yada kırmızıda dururken pat diye sağlam bi araba durur yanımızda kafamızı çeviririz göz ucuyla ... herkes bişeyler yazsın işte kimleri geçtiniz kimlere geçildiniz bakalım...subaru forester a ilk kalkışta geçildim bugün mesafe kısaydı zaten

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pek geçen olmuyor :) yol arkadaşım oluyorlar hep izmir manisa yolunda
bugün işe gelirken yol arkadaşım siyah bi bravoydu.. yeni kasa.. body kit yapmış...

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denizlide yeni açılan çamlık yolunda 2 gün önce golf zorlamak istedi ama ne mümkün..benim ki tüplü olduğu halde yanıma bile yaklaşamadı..

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanßuL Mahmutbey Hadımköy otoyolu trafikte öndeydim tamponumda Vectra C (19cdtı) geliyordu yol açılınca 200 den sora 19 cdtı yazısnı okuduğumu hiç unutmuyorum :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tatil haftası 48 tekin plakalı pug 308den kalkışta iki boy fark yedim.kullandığım araç golf 1,6 8v tiptronik:D

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beylikdüzünden Levent istikametine giderken Topkapı'daki tünel çıkışı, gece vakti yanımdan vınnnnnnnnnnnn diye birşey geçti, vay be maranello'ya (ferrari) bak derken vornnnnnnnnn diye bir diablo (lamborghini) uçtu gitti, muhtemelen yarışıyorlardı, bir an NFS oyununun içindeki sefil arabalardan biri gibi hissettim kendimi.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 hafta önce yazlık yolunda yanımdan siyah bişey geçti ama jaguardı galiba rüzgarından benim araba sallandı. :D:D:D

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan 3 sene önce antalyadan dönerken gizli havaalanı mevkiinde yaklaşık 185 km hızla giderken yabancı plakalı yeşil bir pejo 407 gti ya geçildim ama öyle böyle geçilmek değil.enaz 240 la falan geçti yanımdan.geçen senede istanbul otobanında ben 5.28 bmw ile 210 km ile giderken S500 olduğunu sonradan anladığımız bir mercedese geçildim dumur oldum:), yine istanbula giderken bir akşam vaktiydi uzaktan bir aydınlık ve sellektör gördüm aynamdan.ama arada en az 1km civarında mesafe var çünkü o araç arkamda diğer tepede kalmış durumda idi.ben rampayı inerken astramı zorlama niyetinde 190 civarı giderken yanımdan bir porshe ve hemen tamponuna yapışmış sellektör yapan sanırım ya lombarginhi yada onun gibi bişi inanılmaz geçtiler yanımdan.öyle bir vakum olduki arkalarından çektiler beni resmen tırsmıştım biraz zor topladım.

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arabistanda işyeri arabamla - corolla 2.0 - 220 / 230 km giderken bi sellektörle irkilmiştim... tahimnen 300 üzerinde bir hızla bişey geçti ... sonra olanlar kötüydü.. çölün çökmesinden ötürü yol biraz göçmüş.. ben toparladım ama sol şerit zemini epey bozulmuş ki havada atılan onlarca takladan sonra sağ tarafta buldu kendini eleman...
araç ciddi dağılmış ama kafes yapısı sebebiyle sürücü büyük ihtimal kurtulmuştur...
sonra tabi üç beş araba toplandı hemen yanına..
benim yanımda bizim iş yeri şoförü rasheed vardı.. gazla dedi boşver bidolu işi var ifade falan :) bastık gittik... araba zonda idi ...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, hiç mi okumuyorsunuz forum kurallarını.Lütfen...

13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...