bugun otobanda buyuk kaza yaptim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coook coookk geçmiş olsun arkadaşım allah seni sevdiklerine bağışlamıs tek kelime araca gelince muhtemelen perte cıkacak gibi görünüyo inşallahta perte cıkar hade tekrar geçmiş olsun sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.
doblo ile astra nasıl aynı kefeye konuluyor ve niye burnu kanamasın anlamadım.Adamlar astraya 6 tane airbag yapmıslar ceyhun kardeste airbaglar sayesinde yara almamıs. ALLAH kullarına irade,nefis ve zeka vermiş kulları bunları kullansın ve hayatlarını düzgün bir şekilde sürdürsünler diye.Bizler önlemlerimizi alalım hayatımızın nasıl sonlanıp sonlanmayacagı tabiki YÜCE RABBİMİZİN bilecegi şey. adam emniyet kemerini takmasın ölsün sonra kaderinde varmıs diyelim.ve yahut hava sıcak diye gitsin park halinde tırın altında yatsın sonrada tırın şoförü adamı görmeyip ezsin bunada kader diyelim.veyahut benim altımda mercedes var 200 le carparım bana birşey olmaz diyelim.Ceyhun kardesimiz gitmiş düzgün ve güvenli bir araba almıs üzerine düşen vazifeyi yapmıs; gidip hicbir güvenlik donanımı olmayan doblo almamıs gerisi tabiki ALLAHIN bilecegi şey.
Saygılar;

Arkadaşım olayı ne kadar dejenere etmişsin tırlar mırlar..Ne hayal dünyan varmış.Arkadaşın anlatmak istediği sen ne kadar güvenli otomobil alırsan al sonuçta seni yine koruyacak olan Allahtır demek istemiş,oda ceyhunun opel hayatımı geri verdi gibi bir lafı var ona istinaden heralde..

Neyse ceyhuna büyük geçmiş olsun..Allah daha beterlerinden korusun.Cana geleceğine mala gelsin..

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla geçmiş olsun. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.......:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...