bugün ne güzel bir gün...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu siyasi amaçları için kullanan forum sakinleri sizlere kocaman TEŞEKKÜRLER! ne mutlu ki sizin gibi her lafa verecek cevabı olanlar! demokrasi diye bağırıp ama %50 oyu verenlere koyun diyenler. bu ülke sizin. istediğiniz gibi at koşturun. ama at koştururkende son 10 yılda ki gelişmeleri ve menfaate çevirdiğiniz rahatlıkları bırakın bir zahmet.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizler daha başkalarının fikirlerine dahi saygılı olmayı bilmiyor her konuyu tartışma ortamına çekiyorsunuz... daha ne beklenir ki!

bu konuyu ben açmışsam ve işine gelmiyorsa tartışma yaratma konuyu oku. beğenmiyorsan bir daha bu konuya bakma olsun bitsin. her konuyu polemik haline getirmek adet olmuş sizlerde.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bugün süper güç denilen ABD'nin toplam dış borcunu da araştırır mısınız size zahmet. zamanında rahmetli Özal'da herkesin 2 anahtarı olacak dediğinde ve sonrasında vatanı satıyor, elimizde birşey kalmadı gibi söylemler içine girmişlerdi ancak bugün bakıyoruz ki bir çok evin 2. hatta 3. arabası var. 10 yıl önce üniversiteye öğrenci göndermek ekonomik olarak bir çok aileyi zorlarken bugün sıradan bir üniversite okuyan öğrencinin altında arabası var. daha ne istiyorsunuz anlamıyorum? rezervler satılmış... hangi rezervler? lozan ile kullanım hakkı bize ait olmayan rezervler mi?

öncelikle siyasi otoritenin yaptıklarına objektif bakın sonra devam edelim, bu şekildeki yorumlar direk tarafli olduğunuzu gösteriyor. Bundan sıyrılın nasıl ben kimsenin tarafında değilsem sizde tarafsız olun konuşalım.

Siz nerede yaşıyorsunuz allah aşkına benim komşum çocuğunu okula gönderemiyor, sizi o toz pembe rüyanızdan uyanmaya davet ediyorum.:cool: Rakamlar ortada...

Ayrıca bu ne perhiz ne lahana turşusu, hükümetimiz faize karşı değil mi, yetimin kanını emen IMF ye 5 milyar dolar verip sayısız yetimin ekmeğini elinden alacak. Yazıklar olsun diyorum.... Bunları görmemek için kör olmak lazım.:mad:

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sizler daha başkalarının fikirlerine dahi saygılı olmayı bilmiyor her konuyu tartışma ortamına çekiyorsunuz... daha ne beklenir ki!

bu konuyu ben açmışsam ve işine gelmiyorsa tartışma yaratma konuyu oku. beğenmiyorsan bir daha bu konuya bakma olsun bitsin. her konuyu polemik haline getirmek adet olmuş sizlerde.

Bu nasıl bir mesaj nasıl olabilir ki burası senin forumun mu hakaret mi ettik mesajı sildirirsin, sizin düşündüklerinizi düşünmediğim için saygısız mı oluyorum allah aşkına, bence bu mesajınız büyük talihsizlik... işine gelmeyenler yazılınca rahatsız olursan konu açmazsın bu kadar basit :cool:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her forumda illa muhalefet biri çıkıyor. bunu anlamıyorum. beğenmiyorsan bir daha konuya yazma! neden tartışma yaratıyorsunuz ki. kendi adıma sevincimi dile getirdim ben. benim sevincim seni rahatsız ediyorsa benimle neden muhattap olmaya çalışlıyorsun!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl bir mesaj nasıl olabilir ki burası senin forumun mu hakaret mi ettik mesajı sildirirsin, sizin düşündüklerinizi düşünmediğim için saygısız mı oluyorum allah aşkına, bence bu mesajınız büyük talihsizlik... işine gelmeyenler yazılınca rahatsız olursan konu açmazsın bu kadar basit :cool:

haklısın rahatsız oluyorsan konuyu yok sayarsın değil mi? ama size gelince değil malesef!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse siz haklısınız!!! daha fazla cevap vermeye de gerek yok!

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
her forumda illa muhalefet biri çıkıyor. bunu anlamıyorum. beğenmiyorsan bir daha konuya yazma! neden tartışma yaratıyorsunuz ki. kendi adıma sevincimi dile getirdim ben. benim sevincim seni rahatsız ediyorsa benimle neden muhattap olmaya çalışlıyorsun!

Açıkladım sen okuma o zaman okuyacak kardeşlerim var, belki bir kaç kişiye gerçekleri gösteririz de yanlışlıktan döner. Seninle muhatap olmuyorum bundan sonra zaten. Ama alıntı yapıp yazarsan cevap veririm.

Herkes aynı düşünse dünya koyun sürüsünden farklı olmazdı ki, bu gayet normal bu konuyu açarken sizin ile farklı düşüneceklerin olduğunun farkına varmadınız mı? Ne bekliyordunuz ki, bunlar gerçekler rakamlar konuşuyor, duygular değil...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ismail bey komşunuz çocuğunu niye okula gönderemiyor???onu merak ettim gerçekten......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...