Bugün başıma gelenler...

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
vursanda fare kacmaz dahada siner. Zaten onun için ölmüştür mal. Ses gidesiye kadar haraket etmez yerinden :)

Aslında haklısın abi alt katta eczacı bir ablanın arabasına kedi kaçmış :) ölmş orda çalışmamıltı ordan bir tik benim yöntem sadece kedilere etkili sanırım :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Murat abi 2 hafta önce memleketteydim pancar eken çifçi farelerden kan ağlıyor hele bu sene çok artmış. bi çözümün varsa sana bizim orda ekmek çok haberin ola.

Evet bu sene özellikle edirne tarafında tarla farelerine karşı kırmızı alarm (Erken uyarı sistemi) verildi. Dostum kolayı var. bir kaçtane tarla faresi yakala. Üzerine bol miktarda bal sür sonrada üzerinede çinko fosfit (Ağır metal), sonra tarlaya sal gitsin. Onlar evine gider ve tüm aile bireyleri o bireyi temizlemeye çalışır. Sonrada Ağır metal zehirlenmesinden yattara :D Deneyimle sabittir ( Meslek sırrıdır :) ). Aydının en psikopat ilaçlamacısı seçildim 1 günde 400 fare leşim var :eek:

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Bu kış hergün motor'un iççinden kedi yavrusu kovaladım. Araca binmden önce hep kaputu açtım baktım garibim motoru sıcak bulunca hemen dalıyordu kaputun içine. Allah'dan hep aklıma geldide baktım. Artık büyümüştür kedi İnşallah bu kış'da benim aracın motorunu kalörifer niyetine kullanmaz.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maceralı bir gün olmuş geçmiş olsun uygun yollu halletmişsiniz

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepiniz sağolun arkadaşlar.Bugün arabaya binmeden didik didik ettim :) Kış olsa soğuktan girdi diyecemde sıcaklık 30 derece.sanırım kedi falan kovaladı ve oraya girdi hayvan.Ama artık anılarımızda :)