Buda soon :) daha şekil değiştirmez ;)

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15-20 liraya bi amerikan park at sinyallere,bi de çıkma lip al bak olay biter..

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15-20 liraya bi amerikan park at sinyallere,bi de çıkma lip al bak olay biter..

dediğiniz şekil yapıyım yapmasınada kafa basıktı bi ara teneke jantlarla dolaştım kapak takmadan bi müşteri geldi orta yaşı dedi jant kapakları nerde hurda gibi duruyo araba dedi şimdi orta kesim aracı olduğundan spor görünüm kazandırmaya çalışınca millet yadırgıyo yoksa amerikan park lip filan hazır elimde

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam araç iyi güzel ama bence o tavandaki şey halen duruyormu bilmiyorum ama bence arabayı çok bozmuş o olmasa daha iyi durur bence benim fikrim...

heves olarak aldım taktım lakin söküceğim onlarıda zaten ;) teşekkürler.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bekleyin..Bayram ya da ramazana doğru pazar hareketleniyor..Taş gibi araba..Böyle şeyler aceleye gelmez...Şahin fiyatına bırakma derim ben ;)

acelem kalmadı zaten a dan z ye gerekli bakımı yaptım 1 ay sonra muaynede yenilencek 2 sene kafam rahat sıkıntısız :)

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla şöyle bi örnek vereyim,babam 56 yaşında; hiç anlamaz modifiye işinden,hatta gülerler bana yapma dedi. Şimdi ise iyi ki yaptın hem benim gözüme güzel geldi hemde başkalarının da hoşuna gidiyo dedi..
Tamamen yaptığın işlere bağlı bu ama benim arabamda da amerikan park,jant,film vs var.