Buda benim vectram

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya acil marşpiyel lazım kısa pantolonlu çocuklar gibi duruyo tabi her lafadan bi ses çıkıcak sen bi uzmanla görüşrüp bunları sıraya sokucaksın aynaları ebay da vectra a kasalar için bmw m3 stili aynalar var ordan alman en güzeli yada onu getirten biyer bulabilirsin hasan arkadasımızın gönderdiği fotolardaki fk angel eyes ve fk stoplar süper parcalar ayrıca spoiler de iyi olulr tavsiyem yazıları yapıştırtma sade görünsün

bagajdaki siyah çıtayada güzel bişiler düşüneblilrsin bide arabaya kontrast renkte bişiler lazım sanki gözüme bişi eksik geliyo

ama iyi bir başlangıc boya olmus gerisi gelir

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazlalık yok demi kırmıız renkte bana fazla kırmızı geldi ama yinede güzel olmus buna bence tel tel olan jantlardan alamlısın yayada tmm dır

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clasic german style jantlar(ofsetli),irmscher stop ve angel eye,marşpiyer ve ön,arka tampona sırıtmayacak güzel bir ek ile bu iş olur;) yay isteğe bağlı ama haklısın Türkiyede o iş zor.spoiler olarakta hella veya sade ince spoiler düşünebilirsin.
2005_0518Image0008.JPG

100_0314.jpg

FRONT_20_3_05.jpg

hasankara7223

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw hocam ben esasında bu tamponu felan komple boyatmam yakışmış mı onu meral ediyorum size göre
merhabalar oncelikle gule gule kullanin, tampon konusunda bende fikrimi söylemek istiyorum tamponlarinin üst kısmını boyatmasan daha iyi olacagini düşünüyorum sadece tamponların kaplamalarını boyatman yeterli olacakti. Sana tavsiyem bi sekilde geri kapı citalarini taksan daha ii olur...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun ayna ve kapı kollarınıda boyat indirme şansında varsa ve filmde uygularsan tamam gibi olur