Buda Benim Maviş

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Buda Benim Maviş

adRe J link' Alıntı:
Bende sana tamda bunu soracaktım diğerlerini kullandın mı kardeşim sonax megularis vs onlar gibi falansa eğer koçtaş yakın bana hep ordan alırım
Kardeşim hızlı cilada çok bir şey fark etmez. Meguiars'ın ultimate quik waxı ile sonax'ın high speed waxı elbette biraz daha parlak gösterecektir ama f/p olarak piyasadaki en iyi ürünlerden. Aracı aldığımdan beri kullanıyorum :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Kardeşim hızlı cilada çok bir şey fark etmez. Meguiars'ın ultimate quik waxı ile sonax'ın high speed waxı elbette biraz daha parlak gösterecektir ama f/p olarak piyasadaki en iyi ürünlerden. Aracı aldığımdan beri kullanıyorum :)
Senin için teşekkür et butonuna tıkladım kardeşim saolasın :D

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan başkan döktürmüşsün yine Maşallah. Araba ateş ediyor. Bakım konusunda da dediğin gibi yeni yağ ile birlikte gelen taze kanın rahatlığını hissediyorsun. Darısı 100.000 bakımına inşallah.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Orhan gerçekten çok güzel olmuş, bakımlar ucuza malolmuş ve motorun fiziksel dış temizliği de insanı rahatlatıyor, araçlarımızı 0 aldık hala 0 gibi biniyoruz, bundan güzel birşey olamaz. kingg
Bende geçenlerde 27.000 km de balataları değiştirdim Opal'da ama bakımı yaptırmadım çok fiyat verdikleri için. Filtreler, yağ ve GM bujiler hazır, yazın bir ara gitmeyi düşünüyorum.
Bakımdan sonra bir haftasonu da motoru sprey ile temizleyip silicem. Aynı görüntüyü elde etmek istiyorum  :) İlham verdin bana da..

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
İsmail kardeşim senin bana verdiğin Turuncular malesef olmuyor dibinde tırnakları var camdan o tırnaklar yukarıda olmalı bende sanayide buldum alıyım dedim şimdi benim ledler boşa çıktı ister ledleri tak ister turuncu alalım sana bir ara her ikisininde resmi var zaten konuda :)
Aynen Orhancım çok saol eksik olma beyazların da çok güzel lakin bende turuncu olsun istiyorum. bizim aldığımız T20 ler olmadı sağlık olsun bu ara o tarafa yolum düşecek olmadı seni ararım nereden almam konusunda beni yönlendirirsin.