buda benim haşat terminatör ( BaD_StiNG )

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haberim olsaydı 4 e bende alırdım açıkcası az çok pert piyasasını biliyorum, elki satmayı düşünürmüsün diye soracaktım ama geç kalmısız.,AMa corsac lerin parçaları diğer opellere nazaran daha az ve pahalı.

BaD_StiNG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arabayı satalı 2 3 ay oldu sen baya bi geç kaldın adamın zaten sanayide kaç tane dükkanı var aksesuarcı kaportacı adama dedim bunun parçalarını nerden bulcan adam bana al teyibini fln dedi ben teybi söktüm simdi iste arkadasımın resimde gördüğün astrasında adama dedim sen bunun parçalrını nerden bulcan o bana dedi ben jantları momocorse direksiyon vites topuzu pedal fln momo yaptırcakmıs koltuk momo gtr yarıs koltuğu fln

simdi topluyo en son gördüğümde dısı yoplamıs fırınlı boyaya sokmaya hazırlanıodu

ama dedi cok sık yapcam bunu fln
ben cok düşündüm toplatmayı sonra ben kazalı arabaya binmem adamın içine sinio demekki binio

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... iyiki satmışın toplamaya uğraşmak akıl işi diil. arabanın değerinden fazla para harcarsın, kafan ağrır sanayi de...

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Geçmiş olsun dostum...

O kazayı duydum inanamadım, 5 yola gittiğimde de yara almadan çıktığınızı duyunca Allahım dedim büyüksün...

Dile getirdiğin gibi çokk şanslısın çok, (Bu arada çay içmeye beklerim Csoft Computer) Garaj yolunda...

birde yol seviyesinin altında diye not yazan arkadaşa sesleniyorum yanılıyorsun yol kenanırındaki kaldırımda bulunan bir büfenin 2,5 metre kadar üzerinde ki çatısındaydı o araç arkadan bir yerden geldiğini düşünüyorsan orası stadyum gerçek ten ilginç bir olay ama 15 santimlik bir kaldırım tümseğine çarparak 2,5 metre havalanmış o araç...

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok büyük geçmiş olsun.. ):