Buda benim Astra'm...

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Buda benim Astra'm...

Kasım Çınar link' Alıntı:
Ankaraya yolunuz duserse dosemeci oglunda yaptirmanizi tavsiye ederim,birde ozelden bisey sormustum sanirim gozunuzden kacti
Yeni farkettim kusura baknayın.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
deri direksiyon orjinal mi taktıracaksınız?
Öncelikle orjinal sport direksiyonu yada cosmolardaki direksiyondan düşünüyorum. Eğer bulamazsam son çare kaplama yaptıracağım.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alıcaksanız cosmo almayın sport alın.Hem konfor hem görüntü olarak çok daha iyi.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Alıcaksanız cosmo almayın sport alın.Hem konfor hem görüntü olarak çok daha iyi.
Merak ettim hangi açılardan sportun cosmodan iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Sadece direksiyonunun farklı olması onun daha iyi olduğu anlamına mı geliyor. Benim bildiğim irili-ufaklı, önemli-önemsiz, sport ile cosmo arasında 13 fark var cosmo lehine. Bu yorumu isabetli bulmadım. general_Not_talking

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Merak ettim hangi açılardan sportun cosmodan iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Sadece direksiyonunun farklı olması onun daha iyi olduğu anlamına mı geliyor. Benim bildiğim irili-ufaklı, önemli-önemsiz, sport ile cosmo arasında 13 fark var cosmo lehine. Bu yorumu isabetli bulmadım. general_Not_talking

Abi sanirim yanlismis arkadas araclardan bahsetmiyir,spotrun direksiyonunun cosmonunkinden daha guzel oldugunu soyluyor

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Abi sanirim yanlismis arkadas araclardan bahsetmiyir,spotrun direksiyonunun cosmonunkinden daha guzel oldugunu soyluyor
Bi direksiyon için AFL yi, katlanır aynaları, ön park sensörünü,alarmı,bluetoothu, parçalı deri koltukları v.b hiçe sayıp sportun cosmodan iyi olduğunu iddia etmek sadece insanları yanıltır. Amaç insanları doğru bilgilendirmek. Çünkü ben de aracı almadan önce bu ve benzeri forumları okuyarak değerlendirmeler yaptım. İnsanlar bu forumları okuyorlar, doğru bilgi vermek sorumluluğumuzdur.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bi direksiyon için AFL yi, katlanır aynaları, ön park sensörünü,alarmı,bluetoothu, parçalı deri koltukları v.b hiçe sayıp sportun cosmodan iyi olduğunu iddia etmek sadece insanları yanıltır. Amaç insanları doğru bilgilendirmek. Çünkü ben de aracı almadan önce bu ve benzeri forumları okuyarak değerlendirmeler yaptım. İnsanlar bu forumları okuyorlar, doğru bilgi vermek sorumluluğumuzdur.

Dediklerinize katılıyorum, ancak yukardaki arkadaş direksiyondan bahsetmiş sadece. sport paket vs cosmo paket gibi bir yorum yapmamış :)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok guzel.Kaza,bela olmadan iyi gunlerde kullanin.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Dediklerinize katılıyorum, ancak yukardaki arkadaş direksiyondan bahsetmiş sadece. sport paket vs cosmo paket gibi bir yorum yapmamış :)
ifade aynen şu "Alıcaksanız cosmo almayın sport alın.Hem konfor hem görüntü olarak çok daha iyi." bundan anlaşılacak şey belli. Neyse ben sadece insanları yanıltmayalım diye söylemiştim, üzerinde durulacak bir şey değil.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
ifade aynen şu "Alıcaksanız cosmo almayın sport alın.Hem konfor hem görüntü olarak çok daha iyi." bundan anlaşılacak şey belli. Neyse ben sadece insanları yanıltmayalım diye söylemiştim, üzerinde durulacak bir şey değil.

Bahsettiğiniz mesajın öncesindeki mesajı ve mesajları okursanız gayet net şekilde anlayabilirsiniz neyin kast edildiğini.