Bu Xenon Farlar Orjinal olabilirmi..?

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar farlarımı değiştiricem,fakat nette şu farlar dikkatimi çekti.Almanca bilen arkadaşlar yardımcı olurlar herhalde.Bu farlar orjinalmi? değilsede şu Çin mallarından daha kaliteli diyebilirmiyiz.(Bu arada De-Xenon nedir bilmiyorum..)Fikirlerinize ihtiyacım var,almaya değermi çok yakında getittirmeyi düşünüyorum. Saygılar..

1.Link
http://cgi.ebay.de/DE-XENON-KLARGLA...ryZ44245QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

2.Link
http://cgi.ebay.de/Astra-G-DE-XENON...ryZ57313QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Son düzenleme:

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ürün orjinal sıfır ve üretim tarihi 04 1998 den sonra üretilen tüm astra g kasalara uyuyo dio

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman peki bu yazan fiyat takım olarak geçiyor değilmi..?EUR 138,99 fena bir rakam sayılmaz herhalde,piyasadaki dandik markalar ile aynı gibi.Sen nedersin..Almalımıyım sence.?

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçici olarak Avartarımı değiştirdim. benim farlar orjinal ama içine su girmişti. Onu forumda göstermek için çekmiştim. Aynısına benziyor...

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Erman peki bu yazan fiyat takım olarak geçiyor değilmi..?EUR 138,99 fena bir rakam sayılmaz herhalde,piyasadaki dandik markalar ile aynı gibi.Sen nedersin..Almalımıyım sence.?[/qu

bilmem al yada alma diyemem ama takımdır tek satılmaz tek alanda olmaz tahmınımce bekle biraz daha forumdan arkadaşlar görür sana yol gösterirler acele etme ;)

tuncayağaoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben MTEC taktırdım 320 ytl ye aldım japon malı çokta memnunum bizim araçlara H7 kısa gidiyor tavsiye ederim sislerede sadece mtec marka beyaz ampul tak sırıtmasın uzunlara dokunma sellektöre zenon gitmez ısındıkça daha çok yanar özelliği bu.

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuncay dostum ben xenon u mercekli far alarak taktırmak istiyorum, dediğin gibi sadece kit alarakta bu işi hallederiz maliyette ucuz olur.Fakat ne kadar verimli olur o konuda şüpheliyim,bu bahsettiğim farlarda astra nın orjinal xenon farları gibi gözüküyor ama hayırlısı bakalım.Yorumlara göre hareket edicez.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer mercekli xenon istiyorsan aldığı farın merceği xenon merceği olmalı halogen merceği olursa xenondan tam analamıyla fayda sağlayamazsın

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya dediğiniz gibi o far takımından ve d2s kitinden bulacaksınız ya da h1 kit+angel eyes alıp kullanacaksınız.elbetteki d2s daha iyi sonuç verecektir ama farların gümrükte takılma riski war.ayrıca d2s kit de oldukça pahalı.sonuçta iş tamamen kafanızdaki fiyat-kalite dengesine bakar...

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi iyi güzelde arkadaşlar acaba bu farlarda yükseklik ayarı vs.. varmıdır,daha sonradan motor takılarak olurmu onu merak ediyorum. Keno dostum senin farlarda yükseklik ayarı mevcutmu acaba.?