bu talihsizlikler beni bırakmıyor ..

NoBLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun piknik dönüşü arka camı kapatırken tak ses geldi ve kapatmaya devam ettim takır tukur kapandı ama cam elle cok rahat açılıyor . HDI dan full kasko yaptırmıştım araca aradım ilgili kişiyi , sanayiye git şu firmayı bu adamı bul benim gönderdiğimi soyle kaskoyu bozmadan halletsinler dedi.. atladık gittik adamlar baktı abi mekanik problemler var bunu kasko karşılamaz felan . aradım ilgili kişiyi pazartesi dönüp halletcem dedi . adama camı tutturun demiş neyse sökmeye başladılar kapıyı . bi baktım akıllı vida sıkıyor dur demeye kalmadan adam deldi geçti içinden arabayı :) bu tutar abi pazartesi hallederiz yaparsak borcunuz 60 lira olur dedi . Sinir stres eve geldik ,
o vida deliği çürüme yaparmı nasıl bi önlem alıcam anlatırsanız sevinirim .

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta o kadarcık delikten bişi olmaz zaten bi ton vida deliği oluyo arabada eger ki içim rahat etsın dıyosan tamır yapan adama söle oraya sıcak silikon sıksın yada normal silikon sıksın hava almıcak sekilde... o zaman hiçç bişi olmazz

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cam tuturmak ıcın kapıya akıllı vıda atııya oo ona yazıklar olsun yerlı arabamakı akıllı vıdayla delıyor ben odamın işcilıgıne şupe ederım ınsan degıl parçalamıştım ben o ustayıı:mad::mad:

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam tuturmak ıcın kapıya akıllı vıda atııya oo ona yazıklar olsun yerlı arabamakı akıllı vıdayla delıyor ben odamın işcilıgıne şupe ederım ınsan degıl parçalamıştım ben o ustayıı:mad::mad:

+1905 :mad::mad: ne adamlar var ya okadar çalış çırpın al herşeyden sakın elin adamı gelsin vidayla delsin

NoBLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyeleriniz için tşk ederim bende sonradan gördüm dur demeye kalmadan adam deldi attı şok oldum zaten. Kasko da bana bu olaydan sonra boşa para vermek gibi geliyo allah korusun kötü durumlarda iyi ama bu gibi küçük olaylarda ya kaskoyu bozcan diyo .. %30 indirim bana 300 e patlar 60 liralık şey içinde 300 lirayı bozamam ..

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Geçmiş olsun. Cam tamir edildikten sonra sonra o akıllı vidayı takan ustanın bir tarafına vidalamak lazım:mad:

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
normalde kaskoyla halledilcek bişey değil ki bu...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim, eline iki anahar alan kendini usta sanıyor. Sanayiye bile gitmekten nefret ediyorum. Ama harbi ustalara boynum kıldan ince.

NoBLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun gittik 60 liradan aşşa olmaz dedi . hiç bişi demedim döndüm arkamı arabama atladım ilerlerken büyük camcı yazıyodu çektim oraya arabayı kaça yaparsın usta dedim. baktı 25 lira olur yeğenim dedi percinleri cürüttü işini güzelce yaptı percinleri yaptı ben civata atar bekliyordum adam çektirme percin attı özene özene taktı yerine vida deliğine slikon sıktı işi gücü rast gelsin ..

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun gittik 60 liradan aşşa olmaz dedi . hiç bişi demedim döndüm arkamı arabama atladım ilerlerken büyük camcı yazıyodu çektim oraya arabayı kaça yaparsın usta dedim. baktı 25 lira olur yeğenim dedi percinleri cürüttü işini güzelce yaptı percinleri yaptı ben civata atar bekliyordum adam çektirme percin attı özene özene taktı yerine vida deliğine slikon sıktı işi gücü rast gelsin ..

iyi ne güsel hallolmuş sonunda ya 60 nere bide onun işçilği var 25 nere :) adam ne güzel perçin falan halletmiş geçmiş olsun