bu sorun canımı sıkmaya başladı

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sorun ikinci kez başıma geldi tatile gittim 1 hafta aracımı bıraktım geldiğimde çalışmadı hiç bir şekilde aracımda elektrik yoktu kumandadan bile açılmadı geldiler aküye takviye yaptılar çalıştırdılar serwise götürdm kontroller ölçümler yapıldı we bana bunun normal olduğunu bu araçlarn hepsnde böle oldğnu 1 hafta hiç çalışmadığı zaman aküsünün biteceğni sölediler bizzat elektrk bölümndki arkadaşla görüştüm oda aynısnı söledi şmdi tekrar tatile gittim 1 hafta bgn döndüm aracım yine çalışmıyor yrn soluğu serwiste alıcam onlara yüklenmeden önce gerçktn sizdede bölemi araç 1 hafta kalınca aküsü bitiomu bu arada aracım cosmo

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: bu sorun canımı sıkmaya başladı

Kışın 15-20 gün araca dokunmadığım zamanlar oldu, böyle birşeyle karşılaşmadım.

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok saçma servisin size söylediği geçen hafta tatilde olduğum için aracı babam galeriden gidip aldı ben gelene kadarda yaklaşık 1 hafta araç garajda yattı sadece 50km'de araç o bile tek marşda çalıştı böyle saçma şey olmaz zaten.Peşini bırakmayın bu işin derim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eski aracımda oluyordu akü zayıf olduğunda oluyor bu durum genelde
yoksa benim araç bir hafta çalışmıyor herhangi bir problem olmuyor
sanırım sizin akü zayıfladığı için bir haftada bu uyarıyı veriyor
bence sizin akü zayıflamış yeni akulerde böyle olmaması lazım
işin peşini bırakmayın ve akunuzu yenisi ile değiştirtin..

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten aracı teslim almaya gittiğimdede çalışmamıştı ilk marşda takviye yapmışlardı serwisin bana dediği bu durumun normal olduğu araç çok elektronik hepsi böle en fazla 8 10 gün durabilr diolar yrn anlaşılan birbirimize giricez kendileriyle

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
Arkadaşlar bu sorun ikinci kez başıma geldi tatile gittim 1 hafta aracımı bıraktım geldiğimde çalışmadı hiç bir şekilde aracımda elektrik yoktu kumandadan bile açılmadı geldiler aküye takviye yaptılar çalıştırdılar serwise götürdm kontroller ölçümler yapıldı we bana bunun normal olduğunu bu araçlarn hepsnde böle oldğnu 1 hafta hiç çalışmadığı zaman aküsünün biteceğni sölediler bizzat elektrk bölümndki arkadaşla görüştüm oda aynısnı söledi şmdi tekrar tatile gittim 1 hafta bgn döndüm aracım yine çalışmıyor yrn soluğu serwiste alıcam onlara yüklenmeden önce gerçktn sizdede bölemi araç 1 hafta kalınca aküsü bitiomu bu arada aracım cosmo
o servise söyleyin servisi bıraksınlar. öyle saçma cevap mı olurmuş? ya akü ölmüş yada arabada kaçak var. çocuk mu kandırıyorsunuz deseydiniz. saçmalamışlar!!

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox war aracımda onda kaçak olabilr die baktılar o sırada şansa necvox takan arkadaşta ordaydı necvoxla alakası yok dediler kaçakta yok akü ölçümdede gayet ii çıkıyo dio bana ustalar kafayı yicem akü değişimi içinmi bastırsam acaba

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Valla yakında Opel Astra almaktan vazgeçicem.Amma sorunu var arkadaş.Acaip sogumaya başladım.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle degiştirin. böyle bişey şu ana kadar hicbir astra sahibi arkadaşta olmadı bildigim kadarıyla .zamanla zayıflamaya baglı olabilir ancak daha aracı alırken böyle bişey başınıza gelmiş. peşini bırakmayın. sonuç alamazsanız gm ile iletişime geçin

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Aracınız showroom aracı değildir herhalde. Bu tür araçlarda akü sorunları standart.