Bu Sorun Beni Çok Üzüyor...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de fikirlerimi yazayım, aracın ateşlemesinde sorun varsa da yığılma yapar belki silindirlerden biri ateşleme yüzünden devre dısı kalıyordur,buji kablolarına,ateşleme bobinine baktırın tekrar, zaten lpg li araçlarda genelde ateşleme sisteminin çok iyi olmasına önem verirler ,ayrıca ateşleme modülü sizde varmıdır bilmiyorum, onda da sorun olabilir,ayrıca arac hava alıyor olabilir,benzinde olsa depo havalandırması yüzünden basınç yapıp pompanın düzenli benzin yollayamamasından kaynaklı da olabilir diyecektim ama her ikisinde de yapıyormus,belki oksijen sensörünüz arızalanmıstır arada arıza yakıp söndürüyordur, farketmiyor olabilirsiniz, kısaca ateşleme ve sensörlerle ilgili arıza biraz sisnsi, olur cabuk teshis edilip anlasılamaz iyice denemek lazım,belki aracın şase alma sorunu vardır gövdeye elektrik veriyor vb şase sorunu vardır bunlar hep aracın aptal çalışmasına,yığılmasına neden olur hepsi de basıma geldi oradan biliyorum,krank devir sensörüne bile baktırınız.

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devir sensörü düşünüyorum ama bana yinede pompa gibi geliyor ateşleme bobinim falan hepsi yeni ve orginal gm marka ama 4000 5000 devirlere geldiğine göre bağırma ve uğultu çoksa bu gücü lastiklere iletmek sanırım şanzımanın görevi yine geliyoruz şanzımana bu civardada otomatikçi olmaması kötü izmirde güvenebileceğim ototmatik şanzımancı varmı

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devir sensörü düşünüyorum ama bana yinede pompa gibi geliyor ateşleme bobinim falan hepsi yeni ve orginal gm marka ama 4000 5000 devirlere geldiğine göre bağırma ve uğultu çoksa bu gücü lastiklere iletmek sanırım şanzımanın görevi yine geliyoruz şanzımana bu civardada otomatikçi olmaması kötü izmirde güvenebileceğim ototmatik şanzımancı varmı

İzmirde 2. sanayi sitesinde UMUT OTO Murat Usta var kendisi egem de çalışmış yıllarca ve egem el değiştirdikten sonra kendi yerini açmış. Ben çok memnunum kendisinden, eğer imkanın olursa bi uğra yanına bir şekilde yardımcı olur

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam Adresi nedir acaba valla en azından bildik biryere gitmekte fayda var araç bugun sanayide tüm kablolar ve soketlere bakılıyor babam başında ama ben kendim ilgilenmek istiom ama iş yüzüznden gidemiom tabi ne yapılıo falan bilemiyorum

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sanayi sitesi 342 sk no:26 (UMUT OTO Murat Aktaş)
232 486 00 76
532 634 31 64
Ustamızın iletişim bilgileri bu. İnşallah sorununun çözülmesinde ufakta olsa yardımımız olur.

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok Teşekkürler Dostum valla Arabadan Soğudum artık ya usta bakıo araba kalkışlarda falan yığılıo
ama bunda sorun yok diyorlar
bitiyorum ozaman

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Babam İzmirden geldi 80 TL ile (Gaz) 380 Km Gitmiş Normalmi Sizce bizim Bu civarda yakıylar biraz pahalı..... ustalar şanzımanda hiçbir sorun yok demiş peki çekiş düşüklüğü özellikle geç hızlanma motor bağırıp gitmemesi ve rampalarda yığılma neden yokmu yakın çevrede bir usta motorun açılmasını hiç istemiyorum ama son çare galiba

Gayet normal hemde otomatik bir araç.