bu soketler ne işe yarıyor acaba.

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam,kül tablasının mekanizması bozulmuştu kilitlemiyordu çıkarıp yaptıktan sonra kül tablanın altındaki kapakta iki adet soketin boşta durduğunu farkettim,bunlar neyin soketi? neiçin kullanılabilir acaba? resimler aşağıdadır cevaplarınız için şimdiden teşekür ederim...

grnt054j.jpg

grnt053k.jpg

grnt041c.jpg

URL%5D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk ısıtma dugmelerının fıslerı olabılır yada sıızn araclarda nevıgasyon fıslerıde olabılır yanı aklına aracında olmuyan butun ozellıklerın fısı olabılır

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani ne yapabilirim birer düğüme,buton herneyse takıp faydalanabilirmiyim acaba.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende dün tavan atdınlatmasını söktüm ve içinde 2 tane soket buldum. tıs 2000'de araştırdığımda birinin "sunroof" diğerinede "auto dimmer mirror" fişleri olduğunu öğrendim. ve hemen ebay'dan karartmalı dikiz aynası siparişi verdim:)

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle koltuk ısıtma düğmelerinin soketleri. başka bi ihtimal düşünme..

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler için teşekkür ediyorum arkadaşlar...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
bende dün tavan atdınlatmasını söktüm ve içinde 2 tane soket buldum. tıs 2000'de araştırdığımda birinin "sunroof" diğerinede "auto dimmer mirror" fişleri olduğunu öğrendim. ve hemen ebay'dan karartmalı dikiz aynası siparişi verdim:)

Volkan arabayı satacak olduğunda haber ver. Mübarek Astra GL öle bir hale geldi ki GM görse seni mühendis kadrosuna alır bence:kop:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Volkan arabayı satacak olduğunda haber ver. Mübarek Astra GL öle bir hale geldi ki GM görse seni mühendis kadrosuna alır bence:kop:
vallahi haklısın sami abi. biraz abarttım galiba:D:D