Bu Sivil Koruma Araçları Kendini Ne Sanıyor

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam biyerden yokuş aşşağı iniyorum gidiş geliş dar bi yol yolun sonunda ışık olduğu için trafikte var arkadan bi koruma aracı siren çalarak geliyo. yolu dağıttı milleti kaldırıma çıkarttı yokuş yukarı çıkan araçları tekrar geriye indirdi adam sanki padişah :mad:mahvetti yolu aracı kendi kullanıyo başka kimse yok ve önünde arkasında makamda yok yani keyfi yaptı bu işi arkasından sövenin haddi hesabı yok. Aracın plakasını aldım gerekeni yapıcam çok sinir oldum :mad: emanet araba kullanıyodum adamın yüzünden tampona sürttüler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aslında her arabanın önünde ve arkasında çekim yapan kameralar olacak, devlet imkanını kötüye kullananların (makam arabasını kendi arabası gibi kullanan, eşine, çocuklarına tahsis eden, tatile giden, başkalarının hakkını gasp etmeye kalkan, trafik kurallarına uymayan) görüntülerini bir CD ye çekip öyle şikayet edeceksin ki sonra kalkıpta bana iftira atıyor diyemesinler. Bu tür 3-5 kendini bilmezin yaptığı hatalar bir kurumun tamamına yüklenemez ama maalesef her geçen gün (özellikle resmi elbise giyen kurumlarda) bu tür hatalar giderek artıyor :(.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçmiş olsun üstadım önemli olan devletin aracını kullanmak değil de adam olmak. İşte buda bizim ülkemiz de yok. Yolu ortalayacaksın ve yol vermeyeceksin buyursun geçebiliyor ise geçsin.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
sivil koruma aracı olduğuna emin misiniz? Bursa`da çok audi marka araçlarına ışık ve siren takıp yol isteyen zibidiler var. Hiç birine yol vermedim. Hatta bakan geldiğinde bile arkadaki koruması solumdan girmeye çalıştı ona bile yol vermemiştim camı açıp küfür etti diye.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda dayımın arabayla tam 1.köprü yoluna girdim. trafik yoğunlaşmaya başladı. sanırım başbakanın arabasıydı arkasında koruma arabasının. dibime geldi geçmeye çalışıyor elimle kaputa vurdum sürtecek diye. açtı sirenden corsa devam et devam dedi. bende napıyım üstünden mi geçeyim dedim :D adam bu vurduğun devletin arabası demez mi bide bende biz aldık yani sıkıntı yok o zaman dedim :) arabada dedem vardı olmasa daha laf dalaşı devam ederdi herhalde :D şerefsiz sürtecek bide al başına bela ondan sonra...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesin koruma aracı olduğunu biliyorum görevi kötüye kullanmaktır suçtur bu bende yol vermedim çünkü makam takip etmiyo parkları kapalı çakarları kapalı sadece keyfi olarak önünü açmak amacı :mad:

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bimere yazın hemen ilgileniyorlar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ambulans şoförleri de bazen yapıyor bizzat şahit oldum. Adam sirenleri açmış bizde hasta var diye adama yol vermeye çalışıyoruz. Neyse adam zıpladı gitti. Sonra Mamak Kayaş da bir marketin önünde biraz önce ortalığı yıkıp geçiren ambulans orada idi. Şerefsiz markete girmiş alış veriş yapıyor. İşte böyle karaktersiz adamlar da var.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ömer aracın plakasını bana özelden mesaj atarmısın ?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Böyle yapa yapa, 50 liralık çakar aldırtmaya özendirdiler insanları. Ambulans arkasına takılmacadan sonra buda yeni moda...