bu site kimlerin tekelinde !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
O zaman paylaşın arkadaşım bildiklerinizi,üstadlar karar versin kimin ne bilip ne bilmideğini!! Ben Erman'a güvenirim.. Mesela sen başla Erman'ın hiçbirşey bilmediği kanısına nerden vardır? Bir örnek verirmisin merak ettim

sen bıldıgı kanısına nereden wardıysan bende oradan ben burda kımseyle bısey yarıstırmıorum arkadasım yapılan terbıyesızlıge canım sıkıldı ona yazıorum

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerek yok böyle şeylere diyorum.sitede durmak istemeyen üyelik ihracını isteyebilir.Ben haksızlık olduğuna inandığım ve sinirlerimi bozacak bişey olursa bu şekilde davranırdım heralde.,kavga ortamı yaratmaya gerek yok.standart arablara binip mod dersi verilemez gibi yanlış bir kanıya da kapılmışsın,yazık.kendini kasma alternatif birsuru site var ...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bırader ben ztn ayda yılda bır gırıorum bır kacgundur bakıodum dunku olaylara bak ne bıcım sıte burası boyle

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coluk cocuklamı ugrascaz amaaan
benıde atarmısınız arkadaslar boyle ınsanlarla ugrasamıcam cok sacma sapan bır sıte burası sız bı 10 sene buyuyun belkı gırerım tekrarr

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sen 16 17 yaşlarındasın ya da akıl yaşın o civarlarda 10 15 sene sonra aklın biraz başına gelince tekrar seni bu sitede görmek isteriz.Güle Güle arkadaşım.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
ya bırader ben ztn ayda yılda bır gırıorum bır kacgundur bakıodum dunku olaylara bak ne bıcım sıte burası boyle

Arkadaşım bir sıkıntın var ise Admin lere veya diğer yönetici arkadaşlara mail ya da özel den mesaj atarsın değerlendirilir.Bu kadar fevri davranmaya yada kendini kasmaya gerek yok.
Ayrıca şu benim mekanım belli kelimesini bir tarafa bırakıp,şu teknik bilgi ve becerilerinizi burada paylaşsanızda herkes faydalansa hoş olmazmı ?
Bu forumdan bir rahatsızlığın var ise ve beğenmiyorsan ne biçim site burası demek yerine girmemeni tavsiye ederim.

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahahaha cok komıksııınnnnnn :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :alkis: :alkis: :alkis: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

kopardın benııııı opuyorum hepınızı sky cocugada selammmm

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neler oluyor boyle??? istanbool ben bu sıtede bunca zaman boyle ısyan eden bırtek senı gördum!!! bu sıteye laf yok burası saygı sevgı paylasım yardımlasma arkadaşlık cercevesı ıcınde bıı sıte

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
neler oluyor boyle??? istanbool ben bu sıtede bunca zaman boyle ısyan eden bırtek senı gördum!!! bu sıteye laf yok burası saygı sevgı paylasım yardımlasma arkadaşlık cercevesı ıcınde bıı sıte

arkadasım dunku konusmaları bır ıncele ıstersen sky adlı eleman atıo tutuo karsıt goruslerde hmn adamlar ıhrac edılıor bumu sevgı saygı "PAYLASIM" sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...