bu seferde fındık kremasında gdo...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Salihli yakınlarında kayınpederimin atıl durumda olan bir tarlası varmış, kullanma izni verdi, arazi uygun olursa ben de oraya zeytin, nar, ceviz gibi dayanıklı ağaçlar ekeyim diyorum.

Son düzenleme:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Et fiyatları tavan yaptığında Trakya'dan ithal et girişine izin verilmişti bir ara. Ne idüğü belirsiz etlerin ise kontrolü normalde labaratuvar ortamında yapılırken o ara "gözle muayene yeterlidir" diye emir gönderilmişti. Devletimizin gıdaya bakış açısı budur. Daha da geniş bakarsak olaya aslında milletin alım gücü falan yükselmedi, bazı gıda fiyatları düştü. Söz gelimi sağlıklı bir sucuğu 25 TL'nin altına alırım diyen yalan söyler. Ama bizde kilosu 3 liraya sucuk var. Devlet el altından bunu desteklemiştir. Bu her şeyde böyle. Şimdi neden böyle yaptıklarını ise düşünmeye bile gerek yok. Malum yandaş nedenler!

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırf bu dengesiz ürünler ve ticari politikalar yüzünden soframa uğratmadığım ürünleri gönül rahatlığıyla yiyebilmek için 200 metrekarelik bir alana kendi bahçemi kurdum.Kendi ellerimle yapıp bir de büyüdüğünü gördüğüm için değmeyin keyfime.Diyeceksiniz ki gübre.ÖZellikle bir çiftlikten yanmış hayvan gübresi getirdim.Arkadaş sağolsun pikabını bir günlüğüne verdi :) Fidelerini ise gerçekten güvendiğim birinden aldım.Şimdi değmeyin keyfime :)