Bu parcayi taniyan var mi ?

cimcam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim´da kalkislarda ve vites gecislerinde daha dogrusu 1000 ila 2000 devir m arasinda titreme oluyor. Resimde´ki kirmizi okla gösterdigim parca ne ise yariyor ? Mavi okla gösterdigim hortumun basi oynuyor ve o bölgeden duman tutuyor motor isininca. Sorum su: Bu titreme bu parcaylan kaynakli veya hortumun oynamasiyla alakali ola billir mi ???
9k=

Ekli dosyalar

• 203773014-w988.jpg
    203773014-w988.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ siklonu gibi görünüyor, canlı görmeyince resimden garip geliyor...
siklon karter üst,kapak yağ buharı havalandırmasını yapar...

cimcam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soruyu yanlis sordum galiba kirmizi okla belirtigim parca nedir?ayrica mavi okla gsterdigim hortum yukarri dogru cekince yarim cm. asagi yukari oynuyor ve hortumun ucundan motor sicak iken duman tütüyor motorda titreme problemi var acaba diyorum oradan havami aliyor?

cimcam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Caner kardes üst kapak karterinden bir hortum oraya bagli peki bu mavi okla cizdigim hortum oynama yapiyor bu motorda titreme yaparmi?

cimcam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki Tansu bey bu kutuya bagli hortumdan duman sizdiriyor bu aracta titreme yaparmi?

cimcam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani cekince degilde resimdeki mavi okun ucunda ki metal parca asagi yukari oynama yapiyor vede haliyle o hortumun ucundaki sari metal parcanin altindan duman cikiyor normal bildigimiz soba tütmesi gibi....