bu opel beni aştı...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tiseduba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Fiat Albea, Hyundai Accent, Renault Symbol ...

Yedek parçaları ucuz ve yaygın servis ağına sahip modeller ...

Ama hiç biri ASTRA G ile kıyaslanamaz bence ...

olaya biraz daha geniş açıdan bakmak lazım bence... 15.000 lira az para değil...
içerisinde canını taşıyacak arabanın biraz sağlam olmasına bak bence ilk olarak.
15 verip 2005 fiat marka alacağına 16 ver 2000 model adam gibi bir araba al...
en güzel örneği yaşadık yakın zamanda, eşimin kardeşi zincirleme kazada ortada kaldı Fiat Marea ile, o da sizin mantıkla modelli olsun düşük km olsun diye almıştı ama arkada toros önde meganeII, öndeki araçta sadece plaka düştü, arkadakinin de demir çamurluğu yamuldu ama marea boydan en az 1 metre kısaldı... fotolar var elimde inannın görseniz şaşarsınız, 14.000 liralık arabada iki gün önce eksper 8.500 lira masraf çıkartmış, araç perte çıkacak büyük ihtimalle...
özetle araba alırken km ve yıldan daha önemli kriterleriniz olmalı bence...
allah korusun hele ki palio ile falan çok çok daha az şansınız olur,,,
3-4 yaş fazla olsun ama sağlam avrupa bir araba alın, BENCE... yerliye bakmayın bile...

olaya biraz daha geniş açıdan bakmak lazım bence... 15.000 lira az para değil...
içerisinde canını taşıyacak arabanın biraz sağlam olmasına bak bence ilk olarak.
15 verip 2005 fiat marka alacağına 16 ver 2000 model adam gibi bir araba al...
en güzel örneği yaşadık yakın zamanda, eşimin kardeşi zincirleme kazada ortada kaldı Fiat Marea ile, o da sizin mantıkla modelli olsun düşük km olsun diye almıştı ama arkada toros önde meganeII, öndeki araçta sadece plaka düştü, arkadakinin de demir çamurluğu yamuldu ama marea boydan en az 1 metre kısaldı... fotolar var elimde inannın görseniz şaşarsınız, 14.000 liralık arabada iki gün önce eksper 8.500 lira masraf çıkartmış, araç perte çıkacak büyük ihtimalle...
özetle araba alırken km ve yıldan daha önemli kriterleriniz olmalı bence...
allah korusun hele ki palio ile falan çok çok daha az şansınız olur,,,
3-4 yaş fazla olsun ama sağlam avrupa bir araba alın, BENCE... yerliye bakmayın bile...

aynen to

civic ve accent e bakma kararı aldım... doblo için ne dersiniz_?

türkiyede hondanin yedek parcasi opelden ucuzmu burda pahalida o yüzden sordum.ucuz ve sorunsuz araba parcasi ucuz olsun demissin.eger gercekten para harcamadan binim isimi görsün dersen fiat albea veya palio diyorum abimde benzinlisi gaz taktirdi iki yasinda o za sifir almisti en ufak bir sorun cikarmadi tik yok verha biniyor.baba ocagimizdada iki yil önce sifir alinmis yine palio var dizel ondada sorun yok .

o zamn fiata kaydım tekrar.. yaa insanın kafasında belirli bişey olmayınca böyle ordan oraya gidiyor... ne güzel bu aracı alacağım zamn astra alacam dedim ve aldım... arada kalmadım yani... bölesi de zor oluyormuşşş

Geri