bu nasıl vijdan bunların şok oldum ..!

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: hangi insan kendi yawrusunu canını öldürüp yokedebilirki nedir bu insan olamaz bunu yapanlar bide üniwersite öğrencisi cahilde değil yuhh diyorum harbiden yuhh...:( :mad:

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceza evine ne gönderiyon götür bi demir eritme fabrikasına kat demirin içine eser kalmasın bu tip kansızlardan.

Üstüne söleyebileceğim hiçbişey kalmamış, duygularıma tercuman olmuşsun arkadaşım. Bende bi baba adayıyım, Allah bu insanları bildiği gibi yapsın ne diyelim.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık ya bu nasıl insanlık okurken bile tüyleirm diken diken oldu valla gerçekten büyük bir günah işlemişler bunun hesabını acaba nasıl verecekler merak ediyorum

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunların üzerine o benzini döküp taksim de yada kızılay da yakacaksın diri diri

Şerefsizler :mad:

TOSHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.modifiyeteam.com
meydanlarda bağırıp çağıran şiyaşiler verşin bunun heşabını din iman kalmadı kimşede inşan küçünük bebeğe kıyarmı hiç.yazıklar olşun

joko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah belalarını versin ... bunların cezasını ben kesecem ki:mad: :mad:

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceza evine ne gönderiyon götür bi demir eritme fabrikasına kat demirin içine eser kalmasın bu tip kansızlardan.

Şimdi aslında ben bu kadar sert yaklaşmam ama,inan ki sen daha da yumuşak kalmışsın.Söylediğin gibi olduğunda kısa zamanda can verirler.Kısa zamanda !!! İnsan nasıl kendini kaybediyor yazamıyorum ya.Ama merak etmeye gerek yok,bu şeytanlar cezalarını bizim aklımızın dahi alamayacağı şekilde hak ettiklerini bulacaklar :mad: :mad: :mad: