bu nasil olmus?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bu nasil olmus?

hanz link' Alıntı:
sport' modeline mercekli far taktırmayı denesek  servis yaparmı bunu garanti verirmi yoksa kendi araçımda mı garantiden çıkar  herhangi bir sıkıntı yaratırmı çıkmacıdan temin edicem  :)

ևıkmacıdan gerekli donanımı temin ederseniz yetkili serviste bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Sponsorumuz Odak'ta bu uygulama 3 arkadaşımızın aracına yapıldı ve hiçbir sorun çıkmadı. Tarık Bey bu konuda oldukça bilgili ve tecrübeli. Donanımı temin ettikten sonra hem montaj hemde yardım alma amaçlı Odak'tan Tarık Bey ile iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olacaklardır.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
ևıkmacıdan gerekli donanımı temin ederseniz yetkili serviste bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Sponsorumuz Odak'ta bu uygulama 3 arkadaşımızın aracına yapıldı ve hiçbir sorun çıkmadı. Tarık Bey bu konuda oldukça bilgili ve tecrübeli. Donanımı temin ettikten sonra hem montaj hemde yardım alma amaçlı Odak'tan Tarık Bey ile iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olacaklardır.

Araçı odaktan alıcam zaten işlemlerin hazırlanmasını bekliyorum  :) Araçı bir alsam ondan sonra işlemlere başlıcam siyah bu arada

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Araçı odaktan alıcam zaten işlemlerin hazırlanmasını bekliyorum  :) Araçı bir alsam ondan sonra işlemlere başlıcam siyah bu arada

O zaman yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.  :)
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kerim'in aracı fakat kerim body kiti Odak'ta yaptırmadı diye biliyorum. Topkapı'da Başoğlu sitesinde yaptırdım demişti bana ama aynısını Odak'ta yapar.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yan marpiyellerin al kısımdaki değişiklik hariç benim aracımın aynısı gibi duruyor ne dersiniz

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benım bıldıgım pıyasada astra j ıcın 2 ceşit body kit var zaten . biri bu beyaz araçtaki diğeride daha sade tampın ekı gbi olanı var .

Hasan B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,

arkadaşlar aynı parçaları bende beyaz astra ma Odak ta yaptırdım, jant hariç ve 1500 tl verdim beş parçaya.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan B link' Alıntı:
Merhaba,

arkadaşlar aynı parçaları bende beyaz astra ma Odak ta yaptırdım, jant hariç ve 1500 tl verdim beş parçaya.

bende yaklaşık 1000 tl ye hallettim kayseride ama 1 hafta uğraş sonrasında