Bu nasıl bir olay yardımcı olurmusunuz ?

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gerekli bilgileri vermiş.Antifiriz varmı bu arada.Yoksa mutlaka kullanın.Suyun kaynama derecesini yükseltir.Birde benim size tavsiyem termostat gibi parçaları kontrol ettikten sonra su ve klima radyatörlerinin peteklerini temizletin suyla fark anlaşılır

corsa784512

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski opellerin sorunları benimkininde fanı sürekli çalışıyordu.arka akstan ses geliyordu.su eksiltiyordu.conta yakmamış kalorifer sağlam radyatör sağlam t boru sağlam bi türlü bulamadık fan müşürü sağlam termostat sağlam motor bloğunda bişey yok sıkıştırması iyiydi.

çözemedim zaten eskiydi kanser etti sattım kurtuldum.

arabanı çok sevdiğininden eminim fakat ne kadar iyi bakarsan bak ne kadar masraf edersen et.

eski araba her zaman eski arabadır.

baktın canını sıkıyor sat kurtul.yaptığın masraflar satarken geri dönmüyor zaten.alan adam mırın kırın ediyor.araba alanların yüzde 90 ı kasaya bakıp fiyat veriyor.kasayı parlat cilalat sat.

şimdi alan garibanın günahı ne diyeceksiniz.

kardeşim cebinde 10-15 civarı para varsa ne bekliyorsun .0 arabalar 60 bin liradan başlıyor.paran varsa git onu al yoksa buna katlan.ben zorla satmıyorum ki.

Skrkvrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ankaraelite.com
eski opellerin sorunları benimkininde fanı sürekli çalışıyordu.arka akstan ses geliyordu.su eksiltiyordu.conta yakmamış kalorifer sağlam radyatör sağlam t boru sağlam bi türlü bulamadık fan müşürü sağlam termostat sağlam motor bloğunda bişey yok sıkıştırması iyiydi.

çözemedim zaten eskiydi kanser etti sattım kurtuldum.

arabanı çok sevdiğininden eminim fakat ne kadar iyi bakarsan bak ne kadar masraf edersen et.

eski araba her zaman eski arabadır.

baktın canını sıkıyor sat kurtul.yaptığın masraflar satarken geri dönmüyor zaten.alan adam mırın kırın ediyor.araba alanların yüzde 90 ı kasaya bakıp fiyat veriyor.kasayı parlat cilalat sat.

şimdi alan garibanın günahı ne diyeceksiniz.

kardeşim cebinde 10-15 civarı para varsa ne bekliyorsun .0 arabalar 60 bin liradan başlıyor.paran varsa git onu al yoksa buna katlan.ben zorla satmıyorum ki.

bende satmayı düşünüyorum artık yapacak bişey yok baktırdım herşeyi normal görünüyor 3 yere gittim bilmiyorum hayırlısı diyelim