Bu dizelbox hakkında bilgisi olan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu dizelbox hakkında bilgisi olan var mı ?

mucahitduran link' Alıntı:
Arkadaşlar ortada bir ürün ve bir ticaret var. İsteyen gidip ücretsiz testini yapabilir. İsteyen satın alır, isteyen satın almaz. Bu kadar basit.

Söylediklerimi kişisel algılamayın lütfen. Her birinize ayrı saygı duyuyorum fakat siz bir ürün satıyor olsanız ve birileri sürekli
olumsuz eleştiriler yapsa, eminim rahatsız olurdunuz. Konunun başından beri arkadaşımızın kullandığı üslup gerçekten iyi değil. ևağrı Bey'e yöneltiyorsunuz okları, fakat ևağrı Bey de maaşlı bir personel. Tavsiyem, isteyenin hafta sonu gidip test etmesi yönünde. Burada gerginlik oluşturmaya çalışmak apaçık gereksiz.

İyi akşamlar.

Mücahit kardeşim, ortada bir iddia var, burası opel kullanıcılarının paylaşım ve bilgilendirme  platformu ise, forum kullanıcıları olarak biz de bu iddia da hangi taraf dogru görmek istiyoruz, arkadaşın ilk yorumları biraz kırıcı olabilir ama sonuçta ödenmiş bir bedel ve tatminsizlik var, empati kurmak lazım.
Farklı şehirlerde onlarca kullanıcının İstanbul'a gelip ürünün test edebilmesi haliyle mümkün değil, bizler tatmin edici yanıt ve belgeler bekliyoruz.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda da dizelbox mevcut ancak ben bununla ilgili yorumumu söz konusu ispatın veya testin yapılmasından sonra yapacağım. Benim asıl takıldığım nokta Bülent ve Mücahit beyin tutumları. Ne zaman ki odak hakkında olumsuz bir durum söz konusu olsa konudan çok konu ile alakalı olmayan ve aksine odak'a övgüler dolu yorumlar gerek üyeler gerekse Mücahit bey tarafından fazlası ile yapılarak asıl konunun üzeri bir şekilde kapatılıyor. Evet forum sayfasının sahibi olabilirsiniz evet yeri geldiğinde müdahale de edeceksiniz evet sponrosunuz odak olabilir burdan kazançta sağlıyor olabilirsiniz. Şayet burda bulunan onlarca insan şikayetlerini dile getirdiklerinde aksini bu insanlarla tartışarak konuyu dağıtacaksanız o zaman iptal edelim üyeliğimizi sizde kendi aranızda bir birinize övgü dolu nahiyelerinizi diziniz lütfen. Bende dahil insanlar buraya üye olurken tek gayeleri olumlu veya olumsuz yaşadıkları herhangibir uygulamayı veya yaklaşımı burda diğer forum üyeleri ile paylaşarak aynı sorun ve sıkıntıyı onlarında yaşamasına engel olmaktır. Bu yazdıklarımı dahi iyi anlamanız için lütfen ana sayfadan servisler kısmından istanbula girin ve orda ''Opel Odakta yaşadıklarım'' başlığı altında paylaştığım sorunumu ve sonrasında ki tutum ve davranışları lütfen okuyun. Bende Aletta1597 gibi yaşadığım sorunlar neticesinde Odak hakkında onlarca olumsuz şeyler yazdım ve yaşadığım sorunun muhatabı olan kişiden bunun aksinin ispatlanmasını istedim. Ama tahmin edersiniz ki ispat edemediler. Karşılığında sadece kuru bir özür dilemelerini ve hatalarını kabul etmelerini istedim onuda yapmadılar. Hepsi yukarda bahsettiğim konu başlığı altında mevcut. Mücahit bey Çağrı beyin orda bir çalışan olduğunu ona yüklenmemiz gerektiğinden bahsediyor evet çağrı beyi bende çok severim efendi dürüst düzgün bir insan benim nazarımda. Amaa Allah aşkına biz bir yerden ürün alırken arızalı olduğunda yada sorun yaşadığımızda gidip ürünü üreten fabrikaya ''Kardeşim bu ürünün şöyle böyle vs'' demiyoruz yada bunu yapan varmı söylesin lütfen. Elbetteki bize ürünü kim satmış ise muhatap olarak öncelikle onu görüyoruz ve ilk iletişime onunla geçiyor veya sorun her ne ise direkt oklarımızı ona yöneltiyoruz. Komik olmayın allah aşkına. Aletta her türlü teste hazır olduğunu ve ispatlanmasını sağlayarak ürünü alacak kişilerin aklında herhangibir soru işaretinin kalmamasını istiyor. Bence doğru ve yerinde bir teklif. Üslüp noktasında evet haklısınız bu kadar sert çıkışlar yapmak doğru olmaya bilir ama bu yine de sponsorunuz olan veya arkadaşnız olan insanları savunmak, korumak, kollamak hakkını vermiyor. Uyarınızı yaparsınız şayet aynı tutumlar devam ederse forumdan uzaklaştırırsınız. Ama her ODAK hakkında yapılan olumsuz yorumda gelip ODAK 'ın fedaisi görevini üstlenmeniz size ve de ''Opelsizasla'' forumuna yakışmıyor.

Saygılarımla.

Arkadaşlar ortada bir ürün ve bir ticaret var. İsteyen gidip ücretsiz testini yapabilir. İsteyen satın alır, isteyen satın almaz. Bu kadar basit.

Söylediklerimi kişisel algılamayın lütfen. Her birinize ayrı saygı duyuyorum fakat siz bir ürün satıyor olsanız ve birileri sürekli
olumsuz eleştiriler yapsa, eminim rahatsız olurdunuz. Konunun başından beri arkadaşımızın kullandığı üslup gerçekten iyi değil. Çağrı Bey'e yöneltiyorsunuz okları, fakat Çağrı Bey de maaşlı bir personel. Tavsiyem, isteyenin hafta sonu gidip test etmesi yönünde. Burada gerginlik oluşturmaya çalışmak apaçık gereksiz.

İyi akşamlar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paramedic link' Alıntı:
Benim aracımda da dizelbox mevcut ancak ben bununla ilgili yorumumu söz konusu ispatın veya testin yapılmasından sonra yapacağım. Benim asıl takıldığım nokta Bülent ve Mücahit beyin tutumları. Ne zaman ki odak hakkında olumsuz bir durum söz konusu olsa konudan çok konu ile alakalı olmayan ve aksine odak'a övgüler dolu yorumlar gerek üyeler gerekse Mücahit bey tarafından fazlası ile yapılarak asıl konunun üzeri bir şekilde kapatılıyor. Evet forum sayfasının sahibi olabilirsiniz evet yeri geldiğinde müdahale de edeceksiniz evet sponrosunuz odak olabilir burdan kazançta sağlıyor olabilirsiniz. Şayet burda bulunan onlarca insan şikayetlerini dile getirdiklerinde aksini bu insanlarla tartışarak konuyu dağıtacaksanız o zaman iptal edelim üyeliğimizi sizde kendi aranızda bir birinize övgü dolu nahiyelerinizi diziniz lütfen. Bende dahil insanlar buraya üye olurken tek gayeleri olumlu veya olumsuz yaşadıkları herhangibir uygulamayı veya yaklaşımı burda diğer forum üyeleri ile paylaşarak aynı sorun ve sıkıntıyı onlarında yaşamasına engel olmaktır. Bu yazdıklarımı dahi iyi anlamanız için lütfen ana sayfadan servisler kısmından istanbula girin ve orda ''Opel Odakta yaşadıklarım'' başlığı altında paylaştığım sorunumu ve sonrasında ki tutum ve davranışları lütfen okuyun. Bende Aletta1597 gibi yaşadığım sorunlar neticesinde Odak hakkında onlarca olumsuz şeyler yazdım ve yaşadığım sorunun muhatabı olan kişiden bunun aksinin ispatlanmasını istedim. Ama tahmin edersiniz ki ispat edemediler. Karşılığında sadece kuru bir özür dilemelerini ve hatalarını kabul etmelerini istedim onuda yapmadılar. Hepsi yukarda bahsettiğim konu başlığı altında mevcut. Mücahit bey Çağrı beyin orda bir çalışan olduğunu ona yüklenmemiz gerektiğinden bahsediyor evet çağrı beyi bende çok severim efendi dürüst düzgün bir insan benim nazarımda. Amaa Allah aşkına biz bir yerden ürün alırken arızalı olduğunda yada sorun yaşadığımızda gidip ürünü üreten fabrikaya ''Kardeşim bu ürünün şöyle böyle vs'' demiyoruz yada bunu yapan varmı söylesin lütfen. Elbetteki bize ürünü kim satmış ise muhatap olarak öncelikle onu görüyoruz ve ilk iletişime onunla geçiyor veya sorun her ne ise direkt oklarımızı ona yöneltiyoruz. Komik olmayın allah aşkına. Aletta her türlü teste hazır olduğunu ve ispatlanmasını sağlayarak ürünü alacak kişilerin aklında herhangibir soru işaretinin kalmamasını istiyor. Bence doğru ve yerinde bir teklif. Üslüp noktasında evet haklısınız bu kadar sert çıkışlar yapmak doğru olmaya bilir ama bu yine de sponsorunuz olan veya arkadaşnız olan insanları savunmak, korumak, kollamak hakkını vermiyor. Uyarınızı yaparsınız şayet aynı tutumlar devam ederse forumdan uzaklaştırırsınız. Ama her ODAK hakkında yapılan olumsuz yorumda gelip ODAK 'ın fedaisi görevini üstlenmeniz size ve de ''Opelsizasla'' forumuna yakışmıyor.

Saygılarımla.

Öncelikle benim ve diger arkadaslar bu platformun maasli elemani degil hicbirimizin cebine bes kurus girmiyor.
Sponsorlardanda bi kazancimiz yok sadece sitenin olsumuna ufak katkilari var.
Simdi siz bize haksizlik ediyorsunuz hatirlarsaniz sizin icin hicbi zorunlulugum olmamasina ragmen odakla gorusmustum
Hatalarini gidermeleri icin zemin hazirlamistim siz istemediniz.
Yazdiginiz hicbi konuyada mudahale etmedik.
Simdi neden fikirleriniz degisti linkteki konuda dusunceleriniz farkliydi.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=13131.msg311062#msg311062

Ustune ustluk burda herkez emek vakit harciyor birde kayda deger olmayan bazi kisiler uyelik acip dalgasini geciyor.
Hersey yazmakla olmuyor arkadasim.
Problemi olan gider servise derdini anlatir oralara gitmeyipte burda ahkam kesmek kolay yanlis anlamayin. Sizin icin demiyorum boyle kisilerde var.
Hepsini teker teker aciklamak istemiyorum
Yanlizca ufak bi ornek vereyim
Lafi ortaya atan arkadas forum huzurunu bozan kufurler eden eski bi uyemiz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11549.new#new
Takdir sizin.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Bu güzel ortamın bozulmaması için elimizden geleni yapıyoruz yönetimdeki arkadaşlarla. Göz önünde bir platform olduğumuz için diğer oluşumlardan sürekli bir saldırı sataşma halindeyiz sahte üyelikler çirkin mesajlar yalan dolan işler bunun gibi birçok şeyle uğraşıyoruz. Bülent abinin dediği gibi biz burda bir sponsorun elemanı değiliz biz bu oluşumu daha güzel yerlere getirmek için uğraşan gönüllü insanlarız taraf olmadık olmayacağız da doğru ve dürüst yapılan her şeyde varız lütfen kendini bilmez sahtekarlara inanıp birbirimizi üzmeyelim saygı çerçevesinde güzel günler geçirmek dileğiyle...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yöneticilerin tarafsizligindan suphesi yok hickimsenin. Ben arkadasin sorularina ve dusuncelerine katiliyorum ancak yoneticilerin taraf tuttuguna katilmiyorum.

Konuyu ortaya atilan iddia ve verilen ilginc cevaplardan dolayi merakla izliyorum..

Takip.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Paramedic link' Alıntı:

Saygılarımla.

Merhaba Beyefendi. Tutumumdan ne rahatsızlık duydunuz bilemiyorum. Ben ODAK'ı veya başka bir sponsoru savunmuyorum. Ben isteyen gitsin test etsin uzamasın konu diyorum. Benim ne sponsorlardan ne de başka bir yerden gelirim yok. Kaldı ki, forum yöneticileri sponsoru savunabilirler. Sponsorsuz forum dönmüyor malesef. Kimse zannetmesin ki bu domain ücretsiz. Belli bir ücret ödeniyor ve bunun büyük bir çoğunluğu sponsorlardan sağlanıyor. Kalkıp "odak'ın fedailiği yapılıyor" demeniz açıkçası çok abes. Forumu dikkatle incelerseniz nazarımda herkesin eşit eleştiriye maruz kaldığını farkedersiniz. Ben yine söylüyorum; denemek isteyen varsa gitsin denesin. Veya kendi bulduğu dyno test sonucunun fotoğrafını koysun. Burada insanlara sataşmak veya birilerinin "fedailiğini!" Yapmak için gelmiyoruz. Paylaşım yapmak yeni bir şeyler öğrenmek ve yaygınlaştırmak için buradayız. Ne Çağrı Bey, ne bir Odak çalışanı veya sahibi benim ne tanıdığımdır ne de birşeyler elde ettiğim. Lütfen üslubunuza ve neyi ima ettiğinize dikkat ediniz!

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2Evet konu hakkında bana yardımcı olmak için  mesaj attınız. Bunu inkar etmiyorum.O günde söyledim bugünde söylüyorum iyi niyetinizden şüphem yok. Ama sizde diyorsunuz ya ''Ne değişti ?'' Evet sizler hakkında ki fikirlerim değişti. ֖zünüzde vede sözünüzde eminim iyi bir insansınızdır ama bu yine tarafısızlığınızı göstermiyor malesef. Ben bir konuya dikkat çekmek istedim. Yazdıklarımı dikkate alırsınız veya almazsınız elbetteki bu sizin bileceği bir durum.Uzaktan bakılınca durum pekte sizlerin düşündüğü gibi değil asla bunu da bilmenizi istiyorum. Ayrıca aletta nicli arkadaşı ne tanırım nede görmüşlüğüm nede bir muhabbetim yoktur kendisi ile. Geçmişte yaşadığınız sorunların ne olduğunu da bilmiyorum. Elbetteki bu forum sayfasının bir düzeni bu düzeni sağlayacak insanların da bir muhakemesi olmak zorunda. Düzene uymayan aksine tutum ve davranışları sergileyenlerin sayfadan uzaklaştırılmamasını eminim bende dahil hiç bir forum üyesi tasvip etmeyecektir. Ama konu yapmış olduğunuz uyarılar değil ODAK'a karşı takınmış olduğunuz tutumtur.
Saygılarımla..

B֜LENT link' Alıntı:
֖ncelikle benim ve diger arkadaslar bu platformun maasli elemani degil hicbirimizin cebine bes kurus girmiyor.
Sponsorlardanda bi kazancimiz yok sadece sitenin olsumuna ufak katkilari var.
Simdi siz bize haksizlik ediyorsunuz hatirlarsaniz sizin icin hicbi zorunlulugum olmamasina ragmen odakla gorusmustum
Hatalarini gidermeleri icin zemin hazirlamistim siz istemediniz.
Yazdiginiz hicbi konuyada mudahale etmedik.
Simdi neden fikirleriniz degisti linkteki konuda dusunceleriniz farkliydi.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=13131.msg311062#msg311062

Ustune ustluk burda herkez emek vakit harciyor birde kayda deger olmayan bazi kisiler uyelik acip dalgasini geciyor.
Hersey yazmakla olmuyor arkadasim.
Problemi olan gider servise derdini anlatir oralara gitmeyipte burda ahkam kesmek kolay yanlis anlamayin. Sizin icin demiyorum boyle kisilerde var.
Hepsini teker teker aciklamak istemiyorum
Yanlizca ufak bi ornek vereyim
Lafi ortaya atan arkadas forum huzurunu bozan kufurler eden eski bi uyemiz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11549.new#new
Takdir sizin.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emin olun size cevap dahi verme gereği duymuyorum. ֜slübum ve de tavrımda size hakaret edecek küçük düşürecek rencide edecek bir durum vede tutum söz konusu olmadığını düşünüyorum. ''Benim ne sponsorlardan ne de başka bir yerden gelirim yok. Kaldı ki, forum yöneticileri sponsoru savunabilirler. Sponsorsuz forum dönmüyor malesef.'' şu cümleniz bile zaten benim ne demek istediğimi anlatmaya yetiyorda artıyor. ֜zerine başka da herhangibir şey söylemek gereksiz olur. 
İyi forumlar.

Merhaba Beyefendi. Tutumumdan ne rahatsızlık duydunuz bilemiyorum. Ben ODAK'ı veya başka bir sponsoru savunmuyorum. Ben isteyen gitsin test etsin uzamasın konu diyorum. Benim ne sponsorlardan ne de başka bir yerden gelirim yok. Kaldı ki, forum yöneticileri sponsoru savunabilirler. Sponsorsuz forum dönmüyor malesef. Kimse zannetmesin ki bu domain ücretsiz. Belli bir ücret ödeniyor ve bunun büyük bir çoğunluğu sponsorlardan sağlanıyor. Kalkıp "odak'ın fedailiği yapılıyor" demeniz açıkçası çok abes. Forumu dikkatle incelerseniz nazarımda herkesin eşit eleştiriye maruz kaldığını farkedersiniz. Ben yine söylüyorum; denemek isteyen varsa gitsin denesin. Veya kendi bulduğu dyno test sonucunun fotoğrafını koysun. Burada insanlara sataşmak veya birilerinin "fedailiğini!" Yapmak için gelmiyoruz. Paylaşım yapmak yeni bir şeyler öğrenmek ve yaygınlaştırmak için buradayız. Ne ևağrı Bey, ne bir Odak çalışanı veya sahibi benim ne tanıdığımdır ne de birşeyler elde ettiğim. Lütfen üslubunuza ve neyi ima ettiğinize dikkat ediniz!

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumun sponsorlarla ilgili tutumuna karşı daha önce de ben tavrımı göstermiştim. Forumu ne gibi giderleri var ki sponsorlar bu kadar alınıyor bunu forum sponsorsuz dönmüyor dediğiniz için yazıyorum. Daha önce de söylediğim gibi forumun tüm host giderlerini karşılayabilirim gerekli sunucu alt yapısından fazlası zaten elimin altında var. Forumun başka yerlerde reklamıda bulunmamakta. İstediğiniz sponsoru almakta istediğiniz anlaşmayı yapmakta selbestsiniz pek tabiki forumun yönetimi sizde ancak unutmayınız ki forumu yücelten ve ayakta tutan kullanıcılarınız. Daha önce yaşadığım olaydaki kırgınlığım devam ediyor insanlar burada bilmem nereleri tavsiye ediyor müşteri yönlendiriyor. Foruma özel kampanya yapmak için gelen boya korumacı apartopar kapı dışarı ediliyor ve o kampanya için adamı ben teşfik ettiğim ve forumdaki herkesin uyguna yararlanmasını beklerken ben dahil.

Yönetim olarak bu tutumlarınızı incelemeniz ve düzenlemeniz gerektiğine inanıyorum.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Merhaba Beyefendi. Tutumumdan ne rahatsızlık duydunuz bilemiyorum. Ben ODAK'ı veya başka bir sponsoru savunmuyorum. Ben isteyen gitsin test etsin uzamasın konu diyorum. Benim ne sponsorlardan ne de başka bir yerden gelirim yok. Kaldı ki, forum yöneticileri sponsoru savunabilirler. Sponsorsuz forum dönmüyor malesef. Kimse zannetmesin ki bu domain ücretsiz. Belli bir ücret ödeniyor ve bunun büyük bir çoğunluğu sponsorlardan sağlanıyor. Kalkıp "odak'ın fedailiği yapılıyor" demeniz açıkçası çok abes. Forumu dikkatle incelerseniz nazarımda herkesin eşit eleştiriye maruz kaldığını farkedersiniz. Ben yine söylüyorum; denemek isteyen varsa gitsin denesin. Veya kendi bulduğu dyno test sonucunun fotoğrafını koysun. Burada insanlara sataşmak veya birilerinin "fedailiğini!" Yapmak için gelmiyoruz. Paylaşım yapmak yeni bir şeyler öğrenmek ve yaygınlaştırmak için buradayız. Ne Çağrı Bey, ne bir Odak çalışanı veya sahibi benim ne tanıdığımdır ne de birşeyler elde ettiğim. Lütfen üslubunuza ve neyi ima ettiğinize dikkat ediniz!

Bu cevap olmadı Mücahit. Böyle düşünmeme bireysel olarak üzüldüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...