Bu da benim Vectram :)

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Öneri ve yorumlarınız için tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.
lakin bu yay olayından biraz bahsetseniz. yay değişince ne değişecek ve bana kaça mal olur ortalama???

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
maşallah kazasız belasız nazarsız çamursuz mutlu günlerde kullanman dileğiyle...

sağolasın kardeşşş, lakin Denizli'de olup da iyi dileklerinde bulunduğun gibi çamursuz günler biraz zor be :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ugur yay işi bıraz pahalı oluyor dıye bılıyorum ve yay takınca amotisor falanda lazım yol tutusu ıcın.araba zaten yere yeterınce yakın yayla bırlıkte ıyıce yakınlascak ve rahat kullanamazsın tumseklı engebelı yollarda fln.yay konforuda azaltıyor.bu yuzden hıc gırme derım bu ıse...senın arabada lpg varmıydı?

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
o zaman boşvercem yaa. önceki arabamda helezonları kestirtmiştim. araba görünüm olarak süper olmuştu ama yoldaki izmariti bile hissedebiliyordum artık. hatta satmadan önce helezonları yenilemeyi düşünüyordum artık. senin de dediğin gibi zaten çok yüksek değil araba. en iyisi hiç dokunmamak.
bu arada evet benim araba LPG li

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
anladım önerin için sağol kardeş.
zaten denizlide hız düşürmek için her yere kasis yaptılar. denizlili arkadaşlar bilir. o kadar yüksek ki arabayı resmen nerdeyse durdurarak geçmek zorunda kalıyoruz. bir de bu kasislerde hiç bir işaret yok. geçenlerde yakşlaşık 60 km hızla üzerinden geçtim. çünkü gördüğümde 2 mt kalmıştı. arabanın altı kasise çarptı. bütün göstergeler yandı. korkumdan çektim hemen sağa. arabayı yeniden çalıştırınca ışıklar söndü. karayolları ile biraz daha samimi oladuk bi süre :) adamlar hakketten abarttılar yaaa.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok sacma ya.o kadar yuksek kasıs yapıyolar ve hıcbır levha yok...

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Ya sorma. inanırmısın hele bi caddede 100 mt içinde 3 tane var :) walla arabayı 2 den 3 e atamıyosun belli bi süre. aslında bu kasisleri ilk yapmaya başladıklarında kasislere reflektör gömüyorlardı. uzaktan gelirken o reflektörleri görünce kasis olduğunu anlıyorduk. ama onlar da zamanla ya sökülüp gidiyor ya da sürekli üzerinden geçildiği için özelliğini yitiriyor. Ama artık yeni yaptıklarında buna da gerek duymuyolar. Ve hergün yenileri ekleniyor. Bir gün geçtiğin yoldan ertesi gün geçerken üstünden geçince anlıyosun oraya da bi tane kasis yapıldığını. hele bir de o sırada (akşam) karşıdan başka bir araç geliyorsa onun ışığından hiç farketmiyorsun. walla hele bu en sonki olaydan sonra çok canım sıkıldı ve bir şikayette bulunmaya karar vermiştim. Ama baktım ki yolun kenarında belli belirsiz bir levha varmış. Artık o levhayı gören kaç kişi var gerçekten çok merak ediyorum.