bu corsa gsi hakkında bilgisi olan, tanıyan, fikir vermek isteyen var mı?

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=284985

satılık bölümünde twingosunun ilanını koydugum arkadaşım netten bu corsayı bulmuş, hatta telefonla da görüşmüş, almayı düşünüyor. ama bana fiyatı bayaa düşük geldi.

aracı tanıyan var mı? veya fikir beyan etmek isteyen?

gözüme direksiyon takıldı. bu aracın orjinal direksiyonu böyle mi? vectraB direksiyonu değil mi bu?

aracın km sine göre direksiyon çok yıpranmıs. ayrıca vites körüğü de orjinal değil gibime geldi. kmsi düşürülmüş olma ihtimali var dedim araca, o da "dod"daki araçlar sağlam, öyle şey yapmazlar fln dedi. dod hakkında bilgisi olan?

bir de araca 106bg yazmıslar ilanda. ben bu aracı 1,6 ecotech motor 115bg biliyordum ama yanlış mıyım?

Son düzenleme:

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FIYATI 10 mılyar 12 mılyar arası dıye bılıyorum ben babama bıle guvenmem dod a nasıl guveneyım :) resımden guzel gozukuyo

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger sandıgım aracsa komple boyalı olmalıydı

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon vectra b direksiyonu değil. ve o yılda opel ecotech motoru daha bulmamıştı sanırım. motoru 115hp olmaması gerekir.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 gsi'lar 106 hp'dir.Dreksiyon biraz yıpranmış. ama araca ya çok iyi cila yapmışlar yada boyanmış çok parlıyo çünkü :D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger sandıgım aracsa komple boyalı olmalıydı

sandıgınız aracın plakasını biliyor musunuz? özelden atabilirsiniz.

direksiyon vectra b direksiyonu değil. ve o yılda opel ecotech motoru daha bulmamıştı sanırım. motoru 115hp olmaması gerekir.

niye ya? astraF lerde fln yok mu? sonucta araç 97 model. 94lerde fsi motor vardı ama 97 ecotech olsa gerek. :confused:

1.6 gsi'lar 106 hp'dir.Dreksiyon biraz yıpranmış. ama araca ya çok iyi cila yapmışlar yada boyanmış çok parlıyo çünkü :D

izmirli bir arkadaşımda vardı bu aracın yeşili. o demişti 115hp diye ama yanlış biliyor demek ki...

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dod ta bir arkadaşım eşine sıfır kazalı die satılan bir polo almıştı...Aracı daha sonra yıkatırken ön lastik tampon altına su tuttuklarında eski farın parçaları arada biryerde kalmış ordan dökülmüştü..güya sıfır kaza idi...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon o yıllarda airbag opsiyonu ile alınan bütün opellerde vardı bknz. vectra a calibra astra gsi astra f corsa b.

Ama 77bin km için direksyonun deri kısmını bilmem değiştirilmiş olabilirde sağ kornanın olduğu bölüm çok yıpranmış aynı direksyona sahip 97 astramız 140bin i devirmesine rağmen direksyonda herhangi bir aşınma yok. Bana pek güven vermedi bu araba.

önden olan fotoda far tampon çamurluk birleşimi kısmında da bir açıklık var.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. arkadaşım başka bir araç aldı. konu kapatılabilir.