Bu çiziğe yapabilecek bir şey var mı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Bu çiziğe yapabilecek bir şey var mı

dimens link' Alıntı:
Cumartesi vaktim olursa batıkent autokinge uğramak istiyorum. umarım fazlaya patlamaz.

Pazar günü yapacağımız buluşmada bu konuda tecrübeli arkadaşlar bir baksınlar. En azından tahmini bedeli bilerek gitmiş olursunuz :)

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Pazar günü yapacağımız buluşmada bu konuda tecrübeli arkadaşlar bir baksınlar. En azından tahmini bedeli bilerek gitmiş olursunuz :)

Evet çok iyi olur  thnxx Ben pek anlamıyorum çünkü bu işlerden :-\

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Pazar yapacağınız basit işlemi anlatırım 20 TL ile kendiniz çözersiniz. Orijinal gibi olur  :)

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Pazar yapacağınız basit işlemi anlatırım 20 TL ile kendiniz çözersiniz. Orijinal gibi olur  :)

Teşekkürler hocam ;D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:

Mustafa'm sendeki ürünün adı neydi? NXT miydi? ևizik giderici olanı buluşmada benim arabada deneyebiliriz zamanımız olursa :)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Autoking direk boyayalım der bence de kendiniz halledin

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Mücahit çizik giderici değil de boya koruyucu wax fk1000 vardı meşhur oldu bitti. Şu üründen mevcut deneyebiliriz.

http://www.sanalpazar.com/Autoglym-Radiant-Wax-Cilayeni-Formul500-Mlbiberonda__isp11422852

sende mi var abi bundan ? varsa denemek isterim.. yoksa da işe yarıyorsa sipariş edebilirim ama önce siz bir görün istiyorum pazar günü.. bu ürün kapatabilir mi diye..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dimens link' Alıntı:
sende mi var abi bundan ? varsa denemek isterim.. yoksa da işe yarıyorsa sipariş edebilirim ama önce siz bir görün istiyorum pazar günü.. bu ürün kapatabilir mi diye..

Bu ürünle sizin çizik kaybolmaz, sizin çiziğin boya ile rötuştan başka çaresi yok maalesef.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, resimde, çizilen kısmın sol başında parmak ucu kadar yerde boya atması net gibi görünüyor. Diğer uzun siyah çizgi ise boya transferi olabilir, kazınma yoksa; herhangi bir boya koruma, cila, wax, tiner, mazot vs. ile bezle baskı uygulayarak silmeyi deneyin.

Boya kazınmış ise kürdan ile yada oje fırçası gibi ince uçlu bir fırça ile rötuş yapın altta kalacağı için belli olmaz.