Bu cihaz işe yarar mı sizce alınır mı

corsa784512

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba

arabamdan uzaktayım .ne zaman gitsem aküsü bitmiş oluyor.milletten takviye yapmaktan gına geldi.millette surat yapıyor.her defasında takviye için usta çağırmakta maliyetli.

arabamın aküsü mutlu akü 60 amper bi akü arabam opel corsa b kasa 99 model bi araç.

şöyle bir ürün buldum fiyatı çok iyi.sizce işimi görürmü alınır mı.aküyü kaldırırmı

http://www.markalarkampanyalar.com/market/bim/aku_sarj_cihazi_fiyatlari_4990_tl.asp

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşi yaramasına yarar ama kullanmadığın zaman aracın akü kutup başlarını söktüğünde bir sorun olacağını sanmam

corsa784512

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bu cihazlar kablolu mu yoksa kendinden şarjlımı bir evden kablomu çekmem lazım

benim akü bu http://akufiyatlarim.com/60-amper-aku-fiyatlari.asp üstte ortadaki kırmızı akü

işte bu almayı düşündüğüm cihaz bu aküyü şarj edebilir mi.

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bildiğin şarj cihazı.Evin balkonunda aynı oto elektrikçilerin şarj ettiği gibi akünü şarj edeceksin.Akü bittiğinde takviye için kullanılan seyyar cihazlarla karıştırma.

erdem_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktım 75 amper inci keyfime bakıyorum arabayı bir hafta çalıştırmadığımda oldu ama ilk marşta sıkıntı yapmadan çalıştı bence gereksiz bir cihaz aküsü eski olan arkadaşlarda o cihaza para vereceğine kaliteli bir akü alırsa sıkıntı olmadan araçlarını kullanabilirler bence

corsa784512

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben istanbulda çalışıyorum arabam izmirde istanbulda gerek olmuyor.arabayı satmakta istemiyorum.

araba kapının önünde izmirde yatıyor.benden başkada arabayı sürebilen ve arabadan anlayan biride yok izmirde.

bazen arabanın çekilmesi falan gerekiyor.bu sebebten akü kablosunu çıkarmıyorum.komşulardan biri çekiyor arabayı.şu ana kadar 1 kere çekilmesi gerekti .evin önünde kazıdır tamirattır birisi taşınır o yüzden bazen çekilmesi gerekiyor.

bir başkasınında kaputu açıp motorla uğraşmasını istemiyorum

işte bu yüzden her iki ayda bir akü takviye problemim oluyor akü yeni geçen kış aldım toplasan 2000 km anca yapmışştır akü 0 .

izmire gidiyorum bi takviye kablom vardı.yandı.milletten rica minnet.elektrikçi bi saatte kıçını kaldıramaz abiii şu işi bitireyim geliyorum der gelir.bi takviye yapar 15-20 lira alır gider.

arabayı sürerim akü o kadar boştur ki 15 -20 dakika sonra araba stop eder bi daha çalışmaz.tekrardan takviye aramak zorunda kalırım

ya bagajda yeni bir akü ve takviye kablosu taşımam lazım ya böyle bir cihaz almam.

bime arada bir geliyor böyle cihazlar koçtaşta falanda var.

benim merak ettiğim ben bunu alsam benim akümü şarj edermi .aküm mutlu akünün kırmızı olanından 60 amperlik bi akü bakımsız akü.

bu cihaz sağlam bişeymi .diğer markaların fiyatlarına bakıyorum 200-300 .bu cihaz 50 lira .

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eder ya neden etmesin? Cihanların özellikleri arasında şu var. Hani bir cihaz vardır örnek 1 saat içinde şarz eder bir cihaz vardır 3 saatte eder. Ama sonuç olarak eder. Evet bime filan geliyor. Şimdi bir çok siteden baktım da değişik modelleri var. Ama uygun fiyatlı bir ürün yeter de artar bile. Zaman sıkıntın yoksa o zaman alır kullanırsın ;)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edit: hatalı bilgi vermişim çünkü hasankaplan35 adlı kullanıcının yapıtığı test sonucu akü bağlı iken yüksek voltaj değerlerine ulaşabiliyor cihazlar

Son düzenleme: