bu aylarda tatil için nereye gidilir

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
arkadaşlar önumuzdeki hafta 4-5 gunluk bir boşluğum var bunun içinde istanbul dışında biryerlere gideyim diye dusunuyorum.daha önce aklıma gelen bir yer vardı aydın germencikte bulunan magnezköy termal tesisleri www.magnezkoytermal.com diye ama tam olarakta karar vermiş değilim ege bölgesi taraflarında tavsiye edebileceğiniz bir yerle olabilirmi hem gezme imkanı hem dinlenme imkanı olabilecek bir yerler nereler olabilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlker havalar burada da soğuk, son zamanlarda güneşi görmek mucizelere kaldı gibi. Bence en iyisi sıcacık evde yatıp dinlenmek. İllaki şehir dışı ve sıcak bir diyorsan şu aralar sıcak bir yer yok ama sana yakın olan Sapanca, Kartepe gibi yerler alternatif olabilir.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
savaş abi havalar her yerde soğuk soğuklarında kendine güzel yanları vardır illaki bu tarz havalarda beni korkutan soğuklar değilde yol şartları diğer zamanlara göre daha bir farklı ve zor oluyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kayak merakın varsa ekonomik bir alternatif olarak Ilgazdağı'nı öneririm. Ilgaz'da konaklarsın günü birlik tesislere gidersin.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bursa uludag otel fıyatları cok ucuk muş dıyolar radyoda dınledım :D

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa-Uludağ derim ben...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
5-6 yıl önce ocak ayında Alanya'da 10 gün geçirmiştim. Hala unutamıyorum. Millet başka yerlerde donarken ben üstümde ince bir ceketle dolaşmıştım sahilde. Tabii güneş vardı. Bu aralar nasıl olur bilmem...

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iLKER bey 1. Eşşsiz doğal güzellikleri ve manzarasıyla Uzungöl
2. Eğer kaplıca diyorsan Ridos Termal Otel (İkizdere/Rize)
tavsiye ederim.
Ridos biraz pahalı olabilir ancak uzungölde kar manzarası altında sıcacık çayını yudumlayabileceğin uygun otel ve pansiyonlar bulunabilir.