Bu astralar alınır mı, fiyatları makul mü ?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alınmaz diyenlere şaşıyorum. 2. şık eğer dendiği gibi ise zaten sıfırdan farksız. millet 98 99 model g kasayı 18bin verdiler satmadım diyor. veya 2000 g kasalar 16 17den aşşağı yok. km de 100binlerde. sıfır arac 29bine bulmuşsun hemde Njoy.

2. şık gidilip görülmeye değer.

SAFA2344

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. bence iyi aynısından bende var 33 vereni gerisini varın siz düşünün

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok pahalı araçlar. 3 hafta önce izmir e gidip 2.el 2010 model astra sedan njoy elegance aldık çiziksiz. 30bin km de 30bin tl ye aldık. orjinal fabrika çıkışlı çeki demirli + orjinal body kit + orjinal cam perde seti ile birlikteydi araç. çok uygun aldığımızı düşünüyorum.

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.si fena değil Fatih abi...Donanımı falan da iyi ...Ama arkadaşınızın astra j almaya da niyeti var sanki.Bu yüzden bence 1.3 dizel bulabilirseniz dizel alın..En azından benzine harcayacağınız parayı yeni astra nın donanımlarına sayarsınız..Sonuçta istanbul trafiği ve benzin fiyatları ortada...Gerçi 5-6 krş var motorin ile benzin arasında ama en azından bir depoyla benzinlinin 2 katı yol yapar.Hem satarken de işinize yarar.Benim görüşüm...rastgele ;)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok pahalı araçlar. 3 hafta önce izmir e gidip 2.el 2010 model astra sedan njoy elegance aldık çiziksiz. 30bin km de 30bin tl ye aldık. orjinal fabrika çıkışlı çeki demirli + orjinal body kit + orjinal cam perde seti ile birlikteydi araç. çok uygun aldığımızı düşünüyorum.

çok iyi almışsınız. gerçi 30bini nasıl bulmuş hemen merak ettim ama araba full görünüyor. gayet iyi.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km leri düşükmüş gerçekten ama sıfırın keyfi de hiçbişeyde yok derim ben ben corsa yı almadan önce ne ikinci eller gördüm yinede sıfır almaya karar verdim gördüklerimi görseydiniz sizde sıfıra yönelirdiniz sıfır ne marka olursa olsun iyidir gibi bir düşünceye sahibim ben bu düşünceme katılmayıp marka söyleyen arkadaşlar da olabilir... haksız rekabet olmasın diye marka vermiyorum... malum...