bu araçlar nasıldır

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. araç hakkında da bi bilgim yok,ancak 3. arabada arıza kaydı yok.Sanırım hiç opel aracınız olmamış.Nasıl öğrendiğimi zamanla anlarsınız.1. araç 22-23,3. araç ise ancak 20 civarı olabilir.Fiyatlar çok yüksek bence.25.000 tl verecekseniz ve astra g alacaksanız iyi bir elegance işinizi görür.
Arıza kaydını nasıl anladıgını bizimle paylaşabilirmisin ?

muratti32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım anahtarı tek çevirince yanan ışıklara bakarak söyledi. önceki arabam corolla idi anahtarı ilk çevirmede arıza ışığı dahil tüm ışıklar yanıyordu. 2 çevirmede arıza ışığı sönüyordu

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jetta için bir şey diyemem ama focus gerçekten güzel bir araç. g'den seri, yakıtı fena değil, bagaj konusunda biraz sıkıntılı olabilir.

jetta en az vectra b gt kadar hızlı bir araç 150hp 2.0 litre motor fsi :) Focus da nasıl bir şanzıman kullanıyorsa bizim vectralar kadar atik 0-100de tabi sonradan kösülüyor :)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jetta en az vectra b gt kadar hızlı bir araç 150hp 2.0 litre motor fsi :) Focus da nasıl bir şanzıman kullanıyorsa bizim vectralar kadar atik 0-100de tabi sonradan kösülüyor :)

performans konusunda bi düşüncem yok. motoru kuvvetli ancak yakıt konusunda üzer diye sıkıntı olabilir. fsi motorlara lpg montajı ne durumda pek bi bilgim yok. dönüşüm yapılıyo diyolar ama ne kadar verimli o tartışmalı.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans konusunda bi düşüncem yok. motoru kuvvetli ancak yakıt konusunda üzer diye sıkıntı olabilir. fsi motorlara lpg montajı ne durumda pek bi bilgim yok. dönüşüm yapılıyo diyolar ama ne kadar verimli o tartışmalı.

2.0 motorlar genel olarak 1.6lardan daha ekonomik olurlar, fazladan verdiğimiz vergiler extra güç ve verimli yakıt tüketimi olarak geri döner. FSI TFSI TSI gibi motorlar için atiker hariç birçok marka tam verimli uyumlu ürettiler mis gibi çalışıyor bu kitler.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg konusu vialle hariç henüz tam oturmadı diye biliyorum tsi'lara. vialle de dahi araç çalışmasında problem var diye biliyorum. yakıt konusunda daha önce bi tartışma yaşadığım için pek girmek istemiyorum ama söylediğiniz şey 2.0 fsi - 1.6 fsi için; vectra 2.0- 1.6 için geçerli değil..

hrn01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoğun istek üzerine arıza kaydını nasıl anladığımı söylüyorum:)

Arıza kaydı yapan araç ilk ışıklar yandığında anahtar işaretli olan bi süre sonra sönmesi gerekir.Sönmüyorsa araç arıza kaydetmiştir.1. araçta dikaat edin o ışık yanık kalmış.Yani araçta arıza var.Diğer astra g de ise o ışık sönmüş.

Ha bu arıza çok nemli bişey olmayabilir de.Ben sadece dikkat etmelisiniz dedim.