Bu aracı nasıl bilirsiniz?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2004 astramı, babamın 94 corollasıyla değiştik. Şimdi de corollayı değiştireceğim. Aslında aklımda CDX ya da RXT vardı ama bugün ilanın birine denk geldim ve birden döndüm.

big_13227484_1048908_pt5r011.jpg

big_13227484_1048908_0xvh238.jpg

http://www.sahibinden.com/ruhu_ve_tarzi_olanlara-84WQQaXQQ13227484WQQpXQQdisplayitem

Teknik veriler:

155 hp
187 nm/tork
Son hız 220
Ortalama yakıt tüketimi 10-11 lt

İlan bu... İkinci elinin ölü olması çok mesele değil benim için. Şanzıman kafamı karıştırıyor. Sorun çıkarır mı kestiremiyorum. En çok düşündüğüm bu. Tabi bir de LPGsiz binmem mümkün değil. LPG ile uyumu nasıl olur bilemiyorum. Silindir başına çift buji falan...

İlandaki araç için neler diyebilirsiniz. Fiyat, değer v.s. Sizden gelen cevaplar doğrultusunda ya iletişime geçeceğim ya da CDX, RXT aramaya devam edeceğim. Şimdiden sağolun...

Son düzenleme:

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Parçaları pahalı diye biliyorum.
Birde pek hoş değil ön tasarımı.
Şanzıman ve LPG konusunu ise bir tamirciye danışabilirsiniz.:)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça sıkıntısı yaşarsınız. LPG'siz binemezsiniz. Satarken zorlanırsınız. Piyasası pek yok. Bunların yanında sürüşü inanılmaz zevklidir, emsalsizdir. Tipi zevk meselesi ama teknik çok güzel. Benim önerim Vectra CDX. Ya da çok temiz olursa RXT.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hic kullanmadim kullanan bir yakinimda olmadi benim fikrim görünüs olarak güzel ama genel anlamda cok sorun cikaran bir araba izlenimlerim araba dergilerinden okuduklarim yanlis anlasilmasin lütfen.... araba dergisinde genel olarak alfalar icin görüntü harika ama imaj sifir yaziyordu..ama tercih tabiki sizin saygimiz sonsuz..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim fiat'ın parcası neyse alfanında o!yani eskisi gibi zor değil bu parcaları bulmak..
abicim arac temiz görünüyor,vallahi rengi ve özellikleride cok hoş..
bakımları yeni yapılmış,güzel kaliteli arac bunlar zaten herkes biliyor..
tasarımıda bir acaip bir hoş duruyor..
yerinde olsam,alırdım ve bütün gözler bende olurdu..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hic kullanmadim kullanan bir yakinimda olmadi benim fikrim görünüs olarak güzel ama genel anlamda cok sorun cikaran bir araba izlenimlerim araba dergilerinden okuduklarim yanlis anlasilmasin lütfen.... araba dergisinde genel olarak alfalar icin görüntü harika ama imaj sifir yaziyordu..ama tercih tabiki sizin saygimiz sonsuz..

evet abicim ne yazıkki herkes böyle biliyor ama alfa'nın hakkını yiyorlar:(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Masraflı bir araba diye biliyorum. Gidişi güzel olabilir ama yıllar geçtikçe değerinden çok fazla kaybeden bir aracı tercih etmemek lazım.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Şanzıman, robot, varyatör,
Debimetre, salıncak...
Gözlerimi kapatınca dönüyorlar,
Kafam allak bullak!

Uyaklı bir şiir oldu. Uyak düzeni de a/b/a/b şeklinde!:)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa 156 şu anda alfa romeo nun internet sitesinde yer almıyor büyük ihtimal üretimde değil veya yenilecek bu konuda bir bilgim yok ancak 2.0 lt araç için 10-11 lt yakıt değerleri bence çok az çünkü bu aracın 1.6 versiyonları o degerde yakıt tüketiyor birde aracın içeri aşırı ses alma sorunu olduğunu biliyorum ( kullanmadım ancak kullanan arkadaşlarımın verdiği bilgi) sportiflik ve görünüm açısından bişey diyemem ancak konfor bakımından cdx ile kıyaslanmaz 2.el piyasası da cabası..

zamansız_066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam prim yapacak bi araba alırım.mesela opel ford toyota bunlar alfaya göre daha masrafsız ve primli araçlar.sonuçta bı dünya para bağlıyosun bunları düşünmek gerekli bence..