Bu araç Toyota'nın hangi modeli?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce de defalarca görmüş olmama rağmen ilk kez fotosunu çektim ve sorayım dedim. Araba çok tatlı duruyor bence;) Bunların üstünde hep reklam falan oluyor ve alayı istanbul plaka. Merak ettim doğrusu. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler :)

photo0181q.jpg

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota FJ Cruiser. Marlboro'nun pazarlama araçları. Eskiden turuncu beyaz olarak geziyorlardı şimdi Marlboro Black'in reklamını yapabilmek için siyaha boyadılar. Bu Toyota'ların yanında Ferrari, Viper, Mustang gibi araçları var. Sınavla alıyolarmış Ferrari'yi kullananları :D

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fin speedin orda ne iş adaş?:D

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bu konunun benim dün gece aklıma gelip bir süre araştırma yapıp emin olduktan sonra senin bugün sorman çok ilginç oldu tabi taze bilgiyle cevap verdim hemen :D

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
mustang leri ve bu fj leri sürekli görüyorum fakat viper ve ferrariye henüz rastlamadım sanırım istanbuldaki oldukça üst düzey çalışanlar alıyordur onları...

hatta bu araçlar hakkında bir efsane var doğru mu bilmem ama bu viperlerın mustanglerin gücünü kısıp veriyorlarmış çalışanlara...

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustang leri ve bu fj leri sürekli görüyorum fakat viper ve ferrariye henüz rastlamadım sanırım istanbuldaki oldukça üst düzey çalışanlar alıyordur onları...

hatta bu araçlar hakkında bir efsane var doğru mu bilmem ama bu viperlerın mustanglerin gücünü kısıp veriyorlarmış çalışanlara...

Yok yaw Ferrari'yi ben Eskişehir yolunda giderken gördüm. Bağırta bağırta gidiyodu ama hızlı değil yani tam reklam amaçlı. Böyle gaza basıp hızlanıp arabayı bağırtıyodu sonra hemen frene basıp yavaşlıyodu:) Turuncu araçların Marlboro olabileceğini tahmin ediyodum ama siyaha anlam veremiyodum. Marlboro black çıkınca her şey bir anda anlamlı olmaya başladı :D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi TT'leri de var Mustang çok görüyorum.