bu araç nasıl acaba ??

ukala_adam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb abiler 2 3 aydır opel araştırıyorum uygun ve temiz bişey ama halen bulamadim kafayı yicem :) en son bu gözüme ilişti araç sahibiyle görüştüm araçta 2 parça boya varmiş çizik boyası hasar kaydı yokmuş motoru yüzde 85 miş sağ ön kapısı dişardan açilmiyormuş yıkarken su kaçmış dediğine göre aklımda kalanlar bunlar gözümü kararttim almayı düşünüyorum lütfen yardimci olun sizce araç görünüşte nasıl alınırmı bu fiyata şimdi kalkıp mersinden gidicem urfaya inş. başka sorunu çıkmaz büyüklerimizden fikir almak istiyorum şimdiden tskler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-vectra-comfort-acil-satilik-106567682/detay

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gözünü karartmayında iyice araştırın..
arabanın boyasını çok dert etmeyin varsın komple boya olsun varsın değişen...siz binici iseniz bunlar dert değil ama araba sanki bulunduğu ilden dolayı gidip geldiği yollar biraz üzmüş gibi duruyor...tabii bu kişisel görüş..

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç o model için sanki biraz fazla yorulmuş gibi yada fotolardan öyle gözüküyor

ukala_adam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç malesef banada biraz yorulmuş gibi görünüyor ama fotolarda net değil bundanda kaynaklanabilir... kararsizim alıp almamakta arkadaslar...

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serpme boya diye bir tabir uydurmasından belli , adamın bu işlerden anlamadığı. zımpara-macun-astar olmadan boya olmaz. olsa da 1 yıl sonra üstteki boya kalkar.

araç bi hayli yıpranmış duruyor. hiç beğenmedim.

ukala_adam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bi araç daha var aklımda araç 2005 model yol bilgisayari ingilizce ve direksiyonudaki ses vs tuşlari 2005 ten farklı dikkat ederseniz en son bu direksiyon 2004 te kullanıldı diye biliyorum ve 2005 modellede yol bilgisayari tr diye biliyorum bu aracin yol bilgisayari ingilizceymiş bu nasıl 2005 oluyor anlamadim :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-vectra-1.6-comfort-lpg-li-106770955/detay

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
lastiklere micehel demiş ama bridgestone var. adam arabadan anlamıyor belli

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
bu arada bi araç daha var aklımda araç 2005 model yol bilgisayari ingilizce ve direksiyonudaki ses vs tuşlari 2005 ten farklı dikkat ederseniz en son bu direksiyon 2004 te kullanıldı diye biliyorum ve 2005 modellede yol bilgisayari tr diye biliyorum bu aracin yol bilgisayari ingilizceymiş bu nasıl 2005 oluyor anlamadim :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-vectra-1.6-comfort-lpg-li-106770955/detay

Kesinlikle makyajlı kasa alın, motor da farklı.